Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Átszúrtam a fülem egy új...

Átszúrtam a fülem egy új piercighez, de a pc nem megy bele a lyukba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szilvásbuktán kívül xD
2011. okt. 15. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én csináltam már ilyet, nekem azt tanácsolták amikor vettem a pc-t h amikor kilyukasztom, utána rögtön rakjam bele vagyis kb 1-2 nap után azonnal, mert különben utána b******tom mert nem megy már bele..én ezt megcsináltam de egyszerűen nem bírtam elviselni olyan iszonyatosan fájt, folyton vérzett..meg beleforrt és alig bírtam kiszedni, orvos szedte ki..
2011. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy tévhit az, hogy ha átszúrod valamidet, akkor a lyuk azonnal "ott is marad". (Főleg ha vékony tűvel szúrtál) Ezért ajánlatos branül tűvel szúrni. Most már semmit se tehetsz, inkább menj szakemberhez!
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én a szàmat szurtam àt sima tüvel ös nekem se fért bele én hagytam az egészet ös szöpen beforrt nem is maradt meg a helye de majd nemsokàra elmegyek pc-hez és megcsinàltatom :)
2011. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vastag tűvel szúrtam és azonnal be akartam rakni. Elől bement de hátul már nem jött ki :/ :D

De utána sikerült átpréselnem rajta és már nem is fáj annyira :D:D

2011. okt. 16. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
A füled melyik részére szúrtad? :)
2011. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felülre a porcba :D
2011. okt. 17. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja...akkor mindegy, azt hittem tragusról van szó :D

Előző voltam ^^

2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tragusom is van:)
2011. okt. 18. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, azért kérdeztem :D Hol veszel hozzá piercingeket? :) Meg mennyi idő után gyógyult be?
2011. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Két hónap alatt de csak azért mert piszkáltam pedig nem kellett volna és a WestEndből/kínaikból :D:D
2011. okt. 19. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!