Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet olyat, hogy a szememnek...

Lehet olyat, hogy a szememnek csak a külső részét húzom ki felül is és alul is?

Figyelt kérdés
Felül kb. a külső 2/3-át, alul meg kb. a felét, mert egyébként nem áll jól. Szokott ilyet valaki, vagy akkor inkább ne húzzam ki egyáltalán?
2011. okt. 15. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már bármit lehet, de nem rossz ahogy csinálni akarod, főleg ha ez áll jól.
2011. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, úgy húzod ki, ahogy akarod.
2011. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak mert még soha nem húztam ki a szemem, mert olyan furán áll (olyan kicsi lesz tőle a szemem), de akkor nem fogok még hülyébben kinézni, ha csak egy részét húzom ki?
2011. okt. 15. 19:16
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is így szoktam, és rendgeteg ilyet látok. Van néhány szemforma, amelyen nem áll jól, ha teljesen körbe van rajzolva. Szerintem alul egy lehelletnyit satírozd el, mert úgy szebb, mint egy éles vonal. Felül viszont maradhat éles, úgy még szebb.
2011. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Elsatírozzam? Nem lesz az olyan, mintha elkenődött volna, vagy mint a filmekben a ,,rossz fiúknak"?
2011. okt. 15. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nagyítani akarod a szemed, akkor rakj a szemzugodba fehér szemhéjpúdert, és a külső részét pedig sötétre(mondjuk ami harmonizál a felsőddel) a 2 között meg fültisztítóval csinálj átmenetet.
2011. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam teljesen körbehúzni a szemem, mert kicsinyítené.

Én egyébként barna vagy fekete szemceruzát használok, de úgy szoktam, hogy a belső szemzugba picit kihúzom fehér szemceruzával alul és felül is, majd egy pici fehér szemhéjpúderrel eldolgozom. Nem feltűnő, hogy fehér, viszont optikailag nagyítja a szemet. Ettől függetlenül nem húzom körbe a szemem, csak kb. 3/4-éig alul és felül (felül nem mindig húzom ki).


Szerintem próbáld ki a fehér szemhéjpúdert vagy szemceruzát, de arra vigyázz, hogy szépen dolgozd össze egy kicsit, hogy ne legyen éles elhatárolás a fehér és a fekete vagy más színű szemceruza között. :)

Így optikailag nagyobbítod a szemedet!

16/L

2011. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen jó, ha nem húzod körbe, én sem szoktam, nekem sem áll jól!

Azzal sokat tudsz segíteni, ha nem a vízvonalra és nem is a szempillák közé, hanem icipicit lejjebb húzod ki, és ecsettel vagy fültisztító pálcikával elsatírozod, de nem lefelé hanem a vonalon satírozz amit meghúztál, így nem lesz "rosszfiús"!!! :)

Remélem tudtam segíteni!

2011. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!