Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jogos, hogy így gondolom? Úgy...

Jogos, hogy így gondolom? Úgy érzem, lenyúlja a stílusomat.

Figyelt kérdés
A barátnőm ugyanolyan parfümöt használ, mint én, pedig nekem volt előbb. Szar érzés és nagyon zavar, de nem szóltam miatta, mert nem akarok kicsinyesnek tűnni. Vagy nem kéne ilyeneken fennakadnom?
2011. okt. 17. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
könyörgöm! ez csak egy parfüm.. ha megkérdezné, hogy hol vetted a gatyád a fölsőd és a cipőd és előbb utóbb ugyanolyan cuccai lennének akkor megérteném.. de ez csak egy parfüm..
2011. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Skynet ***** válasza:
100%

Ha saját fejlesztésű, szabadalmaztatott parfümöd van, akkor igen, lenyúlta!

Akár perelheted is!

De ha tömegterméket vettél, ne csodálkozz, ha máson is érzed! :)

2011. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom, hogy gyerekes, csak egy bizonyos illatról mindig egy adott ember jut eszünkbe és ezért érzem így...amúgy egyáltalán nem érdekel, ha mások is ugyanazt használják, de nekünk egy az ismeretségi körünk és ugyanazokkal az emberekkel vagyunk nap mint nap, egy osztályba is járunk és zavar az a tudat h arról az az illat mindkettőnket jellemzi vagy nem is tudom, hogy írjam :)
2011. okt. 17. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz:D Rajtad kívül sztem még több millióan használják , sőt lehet h én is pont azt használom.ÉS ha megtetszett neki akk mivan?NEhéz normális parfümöt találni. Látszik mennyire vagytok barátnők:)
2011. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a parfüm mindenkin más illatot ad ki. legalábbis az eredeti. szóval attól hogy ugyanazt használja még nem dől össze a világ.
2011. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj hallod, ez még semmi...

Nekem az egyik csaj, akit szegről-végről ismerek, és egy városba járunk iskolába, 1 teljes éve nyúlja a stílusomat. De úgy képzeld el, hogy a blogom bejegyzéseit átfogalmazva, kicsit másképp kirakja (de érdekes módon mindig ugyanolyan témákról ír, mint én) A hajai mindig olyanok, mint nekem (ezt elég sok ember mondta már nekem...) Ééés még sorolhatnám. Sokszor szóltam már neki, hogy álljon le, de semmi eredmény. Szóval majd ha ilyen helyzetbe kerülsz, na akkor mondhatod hogy valaki nyúlja a stílusod. És igen, elég kicsinyes. Megtetszett neki is, hagy használja... Majd ha a 125. dologgal lesz ilyen, akkor jogosan akadhatsz ki :)

2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha neki is olyan van, hát akkor mi van? Megtetszett neki is, kész. Elég gyerekes hozzáállás ez a mindenáron, mindenben egyedinek lenni akarás...
2011. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valami különleges ritka parfümöd van? amúgy szerintem hülyeség ezen problémázni
2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Skynet ***** válasza:

Ha meg valami különleges márka, akkor te meg a reklámozó nőt majmolod... Az kicsinyes szerinted?

A mai lányok úgy akarnak egyediek lenni, hogy utánoznak egy híres egyedi valakit..

Kicsit ellentmondásos szerintem!

2011. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha annyira idegesít, add el neki a te parfümödet, és vásárolj magadnak egy olyat, ami "CSAK TÉGED" jellemez.

amúgy én is utálom ha utánoznak, meg tudom érteni. saját maga miért nem tudott választani egy olyat, amit nem mástól érez, vagy lát. de attól még nem a stílusodat lopta el :D

2011. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!