Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Azt hiszem, begyulladt a...

Azt hiszem, begyulladt a nyelvem a nyelvpiercingem körül, mitől?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosok fogat, letisztogatom a nyelvem és a piercing körüli részt is, de az utóbbi napokban már alig merek hozzáérni. Izomláz-szerűen fáj, picit csíp, és talán egy kicsit be is dagadt. Kb. egy hete cseréltettem ki műanyagra az ékszert (előtte fém szár volt műanyag golyókkal, most a szár is műanyag), de jó pár napig semmi baja nem volt. Talán amiatt dagadt be, hogy megbetegedtem, köhögök-tüsszögök (, ugye olyankor kicsit megrándul az ember nyelve)?

Tapasztalat, nyelvpc tulajdonosok? :S


2011. okt. 18. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Lefertőtlenítetted a pc-t mikor kicserélted?


Ha beteg vagy, az is lehet az oka. Mármint hogy a gyulladás kihat máshová a szervezetedben.


Mióta van meg a piercinged? Már rendesen be volt gyógyulva mikor kicserélted?


Phlogosol oldatot vegyél, azzal fertőtlenítsd, ecseteld, amíg nem gyógyul meg, vagy menj vissza oda ahol szúrták, ott biztos segítenek.


23/n

2011. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem fertőtlenítetted le amikor kicserélted...


Öblögess.

2011. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem én cseréltem ki, hanem a piercer (magamnak nem merem, hátha nem találok bele, vagy tudom is én), tehát rendesen le lett fertőtlenítve.


18:16 Én is arra gondoltam, hogy esetleg a torokgyulladásom valahogy átragadt a nyelvemre is, csak nem voltam/vagyok biztos benne, hogy ez egyáltalán lehetséges-e. Fél éve szúrattam, tehát már hónapok óta begyógyult.

Ha van Listerine szájöblögetőm, az is jó rá? A leírása szerint jó pl. ínygyulladásra, hátha erre is hat.

2011. okt. 18. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az is jó e rá, de amit írtam, a phlogosol, az tuti, sokáig elég és tán valami 800-900 ft a gyógyszertárba. szerintem annyit ne sajnálj rá.
2011. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!