Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy döntsem el, melyik...

Hogy döntsem el, melyik parfüm az, ami jobban illik hozzám? Hogy válasszam ki az igazán jót, hogy később is tetsszen magamon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak citrusos, zöld, keleti..stb illatok, talán mindegyik fajtából tetszik is 1-1, de nem tudom, hogy az magamon is tetszene-e. Sajnos volt már félresikerült választás, a parfümériában tetszett az illat, de mikor elkezdtem használni, már megbántam a vásárlást.

A másik, annyi márka és illat van, hogy egyszerűen nem tudok dönteni.


2009. máj. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sokfajta parfüm van. :) Nekem amelyikek a legjobban tetszenek: Armani Code, Christina Aguilera (csipkés minta van rajta), Naomi Campbell szinte összes parfümje.
2009. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a Puma a legjobb (rózsaszín) :)
2009. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

én is naomi párti vagyok, egyszerűen verhetetlen az a parfüm, meg a salvador dali is jó.

egyébként lehet kapni pici mintákat, amik kb 1-2 alkalomra elegendőek, kísérletezd ki azokkal

2009. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megláttam a reklámját egy újságban.

Csak egy kép volt.

Éreztem hogy meg kell szagolnom :)

Elmentem, megszagoltam, de nézegettem másokat is, de valahogy ez tetszett a legjobban.

Zárd ki azt ami semmiképp nem tetszik és szánj rá időt. MErt 4 szagot fogsz fel egymás után, így lehet több nap is kell, és addig érlelődhet is a döntés

2009. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak oldalak a neten,ahol megnezheted,h melyik illatok illenke hozzad (pl gyumolcsos, viragos, fuszeres stb,...) sot irnak hozza konkret parfumoket is. Keress ra a Google-on!
2009. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 01:00 bocs de leírnád milyen oldalakra gondolsz? Én rákeresnék a googlen de fogalmam sincs mit írjak be...

Köszi.

2009. máj. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Sajnos hiába írtok saját kedvencet, nem biztos, hogy az rajtam is jó :(

Senkit nem pontoztam le!


Próbáltam már a neten az illathoroszkópot... Rák-jegyű vagyok, sok helyen (többek között) az Elizabeth Arden Sunflowers illatát írják jegyemnek megfelelőnek. Na ez az, ami abszolút nem jött be!!! Tehát azokat az oldalakat, ahol ez szerepel, már nem is tartom megbízhatónak.


Most találtam egy másik oldalt, ahol a Sunflowers végre nem szerepel, hanem a "Rákoknak" Elizabeth Arden-Splendor, Yohji Yamamoto-Yohji és Ralph Lauren-Romance.

E 3 közül van vkinek tapasztalata?

2009. máj. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!