Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakkos blog? Többi lent

Körömlakkos blog? Többi lent

Figyelt kérdés
Indítottam egy körömlakkos blogot.Szeretnék tőletek ötleteket kérni,h milyen körömlakkokat próbáljak ki,stb. :D Előre is köszi.
2011. okt. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Repedezős lakk, körömnyomda, lehetne egy "leértékelt rész" h 200-300 ft-os lakkok mennyire érik meg az árukat

különféle minták rövid és hosszú körömre, körömnövesztési tippek, lakkok kipróbálása és ajánlása.

most ennyi jutott eszembe:P én ezeket szeretném látni egy blogon:)

2011. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akciófigyelő rész

külföldi blogon láttam olyat, hogy pl egy Avon körömlakk szériából az összes színt kipróbálta, lefényképezte, és mellé tette, hogy a katalógus szerint milyen a színe - hááát, durván máshogy nézett ki élőben, mint a képen - sokat segített nekem a színválasztásban

2011. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

különböző minták felfestése. eszközök használata. :)


a blogcímet megkaphatjuk? mostanába nagyon rávagyok álva az ilyen dolgokra. :)

2011. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket,sokat segítettetek. :)

utolsó! persze,bár még csak 2 bejegyzésem van.de igyekszem majd :D

[link]

2011. okt. 19. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem adhatsz tippeket, hogy hogyan tartson tovább a lakk. mit kell rákenni pluszba stb. meg próbálgathatnál mindenféle mintákat csinálni a körömre, és leírni a menetét, hogy hogyan kell. meg itt egy oldal, ha lejjebb görgetsz, ott lesz egy csomó jó minta. pont alkalomhoz illik- halloween.(jóó mi nem tartjuk, de mi nők ki szeretünk öltözni :P)

[link]

2011. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!