Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek Gáz az hogy...

Szerintetek Gáz az hogy boszorkánynak öltözünk a barátnőimmel Halloween-kor és elmegyünk egy kozmetikushoz mert nem tudjuk hogy kell rendesen megcsinálni egy sminket?

Figyelt kérdés
Amúgy 12 évesek vagyunk..
2011. okt. 21. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gáz, a kozmetikus meg csak örülhet neki. De egyébként simán kikísérletezhetitek ti is, meg youtube-on találhattok rengeteg videót. (Keressetek rá, hogy "make-up tutorial", vagy "witch make-up").
2011. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha úgy döntetek, hogy megcsináljátok ti, és segítség kell, nekem írhattok. :P
2011. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha anyuci meg apuci pénzeli az ilyesmit...

Szerintem 12 évesen nem kell olyan komoly smink, alapvetően semmilyen, de jó, halloween alkalmából legyen. Valamelyikőtök anyukája, tesója, idősebb lány ismerőse biztos szívesen segít nektek szerintem, ezért felesleges lenne több ezer forintot kidobni az ablakon, nem? Ha kell, egy kis alapozó, púder, feketével kihúzzátok a szemeteket, alkalomra tekintettel mehet szemre egy kis csillámpor is akár, vörös rúzs, vagy fekete szemceruzával kifestitek a szátokat, tökéletes lesz szerintem.

2011. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem gáz, főleg ha nem tudja meg senki :D másnak mondjátok azt, hogy magatoknak csináltátok, mindenki el fog ájulni :D. de amúgy fizetni is kell ám érte, nem keveset. majd küldhetnél képet, hogy milyen lett :D
2011. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csináljátok magatoknak, az tök buli :) elrontani se lehet nagyon, ha me gigen akkor lemossátok... cska szánjatok rá 1-2 órát. ha barátnőkkel együtt csináljátok tök poén lesz, és nem kell egy halom pénzt kifizetni.
2011. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!