Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám növeszteni a...

Hogyan tudnám növeszteni a szempillám? Ricinusolaj?

Figyelt kérdés

Hallottam erről a ricinusolajos dologról... bevált?

Elég kicsik a szempilláim. És dusabb is lesz tőle?

linkelnétek be nekem szép kiszedett szemöldököket? :)

kösziii (:


2011. okt. 22. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szempillát nem lehet növeszteni. Az nem olyan, mint a haj. Spirálozd ki, vagy csináltass műpillát, az segít valamit, de növeszteni nem lehet.
2011. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság! Lehet ricinussal növeszteni! Én is használtam, és elég sokat nőtt. Ha nem spirálozom ki a pilláimat, szépen lehet látni, hogy ahol nőtt, nem fekete, hanem szőke a szempillám. Nyugodt szívvel tudom ajánlani, használd bátran, nekem bevált! :)
2011. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) akk kipróbálom :)
2011. okt. 23. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:

a ricinusolaj is hatásos, de olvastam már fórumokat, ahol a vazelint emlegették. próbáld ki;)

ha mást nem, akkor pedig marad a szempillaspirál és a szempillagöndörítő.

2011. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a szemöldökkel kapcsolatban meg csak annyit, hogy ha te magadnak szeded, mint sokan mások, csak egy dologra vigyázz: ne legyen nagyon vékony. sokan túlzásokba esnek, pedig az a lényeg, hogy a vége felé vékonyodjon el. és még egy fontos dolog: csak alulról szedd ki a szálakat, mert ha felülről kitépsz egy-egy szálat, nem biztos hogy visszanő. egy kép: [link]
2011. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Off: Utolsó: ez hogy jön ide??xd
2012. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D xDD
2012. ápr. 21. 23:20
 8/8 anonim válasza:

levagtam a szempillám

Az üzenet szövege: nagyon levagtam a szempillámat pedig csak kicsit szerettem volna de sajnos igy sikerült, mert azt halottam,hogy igy hosszabb lesz. egyébként nem volt olyan rövid a szempillám. Egyáltalán visza nöl még ugyan olyanra,,,?????? És mennyi idő még vissza nől ha nagyon legágtam???? Elöre is köszönöm Választ várom.

2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!