Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vásároljak a...

Milyen alapozót vásároljak a piros pozsgás arcomra?

Figyelt kérdés

A párommal egy vacsorára megyünk (üzleti) és az ottani nők mind erősen festik magukat.

Én csak egy kis alapozót, tust és szempillaspirált szeretnék használni. Az utolsó 2 már megvan, de alapozóban sajnos nem vagyok otthonos.

Régebben sok pattanásom volt, és a helyük eléggé megmaradt. Olyan alapozót keresek amik eltüntetik ezeket a bőrszín hibákat.

Vettem egy miss sporty-t mert a rossmannban azt ajánlotta az eladó, viszont nekem nem tetszik mert nagyon maszk hatása van.

Tudtok nekem segíteni, csajok? Olyan sok alapozó van és én nem ismerek egyet sem. Melyiket válasszam?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


Üdv!


2011. okt. 24. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy kell hozzá szivacs vagy ecset? A tv-ben láttam, hogy azzal viszik fel...vagy az nem szükséges? :)
2011. okt. 24. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Max factor color adapt,kellemes egész jól fed,nincs maszk hatása.
2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a google-ban. Egész jól hangzik. :-)

Te is ezt használod? :-)

2011. okt. 24. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

catrice photo finish alapozóját javaslom.Semmi maszkhatás és a piros foltokat nagyon szépen elfedi.Elég sok árnyalatban is kapható.És csak 2000ft!

21/L

2011. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!