Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szempillaspirál?

Melyik a legjobb szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Melyik az amelyik jól dúsít és hosszabbnak is tűnik ?

Tudom már van ilyen kérdés, de érdekel ..


2011. okt. 25. 17:18
 1/7 LadyLee ***** válasza:
71%

Hát, amik nekem bejöttek:


YSL-tól bármelyik, Estée Lauder, illetve Bourjois (szintén bármelyik).


A valamelyest olcsóbb kategóriából a L'Oreál szempilla spriáljai váltak még be nagyon - különösen a kétfázisúak.


Amit viszont nagyon nem javaslok: Alverde és Clinique - ez utóbbi ráadásul drága is és a legrosszabb spirál amivel dolgom volt. Illetve még a Rimmelt találtam nagyon vacaknak.

2011. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:
Jelenleg az Astor Big&Beautiful False Lash Effect spirált használom és alapvetően meg vagyok vele elégedve, bár a top 5-be nem tenném be, de az árához képest alapvetően jó - annyi a hibája, hogy kicsit túl nagy a kefe, így könnyű összekenni a szemed alját / tetejét.
2011. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a number one: [link]
2011. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Avon SuperShock nagyon jó. :)
2011. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy olcsó, de nekem megérte:

[link]

2011. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt mar par spiralom....de nekem ami most a nagy kedvenc es a te kriteriumaidnak is megfelel az az Essence I love Extreme spiral. 890 ft azt hiszem, de komolyan felveszi a versenyt a dragabb spiralokkal. Nagyon joooo...bar nagy a kefeje...elso par alkalommal megszenvedtem vele es idegesitett, hogy ezzel az eletbe nem lehet kifesteni a pillakat...bar amikor sikerupt mindig orultem az eredmenynek....de mar megtanutlam hasznalni.:D es komolyan a legjobb spralom eddig. :)
2012. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet már nem aktuális, de: MAYBELLINE SPIRÁLOK! szinte bármelyik, és nem is olyan vészes ár!
2013. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!