Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni világítós...

Hol tudok venni világítós körömlakkot?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy segítsetek nekem ebben.. Egy jo bulira kéne ami hétfőn lessz.. Addig kérem, hogy írjatok, hogy hol vagy milyen márkájú körömlakkot tudok venni. Előre is köszi!
2011. okt. 26. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyat keresel ami UV-re fénylik? Egy ismerősöm most hozott be külföldről egy adagot, ha írsz egy privátot, továbbítom neki a kérésed.
2011. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok ami buliban világit..De, hogy ha valaki tudná, hogy hol kaphatok (leginkább Szegeden) ilyen sötétben (buliban) világítós port.. az is irjon(:
2011. okt. 26. 00:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez az a fajta. Nyíregyházáról odaér postán még a héten.
2011. okt. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. De én jobban szeretném, hogy ha mielött megveszem látnám és kipróbálnám.. Boltokban nem

tudod, hogy hol kaphatok? Vagy csak annyi, hogy milyen márkáju..

2011. okt. 26. 01:10
 5/11 anonim ***** válasza:
miss sporty átlátszó ,fehár kupak,kupakon egy lila diszkógömb van,ez UV-fényben jól látszik
2011. okt. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

nézd meg itt :)

[link] lehet hogy van neik :)

2011. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ami sima fényben világít (foszforeszkál): Catrie's. Viszont Magyarországon még nem kapható, én Amerikából kaptam.

Viszont a Moyrának van UV fényes lakkja (350 ft). Szegeden pedig 1es villamosnál az Anna-kúti megállóval szemben van egy bolt, ahol lehet kapni csattokat meg smink cuccokat (nem a gyógyszertáras oldal) szóval ott találsz ilyen lakkot.

2011. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, Clarie's. Most találtam meg a zacskóját.
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Moyra-sat én is ajánlom nekem is van :) átlátszó színű és a hátuljára rá van írva :) nálunk a plázában és a drogériákban is lehet kapni :)
2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dm-ben a "S-he"-nek van egy 1000Ft.
2011. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!