Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi gondoltok a helix piercingről?

Mi gondoltok a helix piercingről?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek róla? Tetszene egy lányon? Nektek van/volt/szeretnétek? Akinek vannak szúrták vagy lőtték? Fájt? Igazából minden érdekel róla :D

Aki nem tudná miről van szó:

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 29. 17:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A szúrással mennyire vészes a fájdalom?
2011. okt. 30. 12:01
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van imádom, nekem nagyon tetszik. Szúrták. Nem fájt, csak utána kicsit zsibbadt meg érintésre volt érzékeny. Aludni nem tudtam rajta aludni 1-2 hétig, utána megszoktam.

Most fél éves, már simán ki-be veszem, bár néha ütés hatására még érzékenyen reagál.

Amit javaslok, amikor kiszúrták ne karikát tegyél bele, hanem mindenféleképpen ilyen bogyót, mert sokkal egyszerűbb kezelni.

Én ezt nem tudtam, karika volt először és vadhúsos lett, mert rosszul kezeltem, de szerencsére elmúlt már.

Én Tetránnal kentem, nagyon jó rá.

Ha tényleg tetszik és szeretnél, mindenféleképpen légy bátor és vállald be! :-)

2011. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mondom megnézem már,mi ez a helix piercing.Hát...Nekem is ilyen van,körülbelül 4 éve,és most tudtam csak meg hogy mi a neve!Haha!Mindennap tanul valamit az ember! :)


Nekem amúgy nagyon tetszik!Csináltasd meg! :)

2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jah és egyetértek azzal hogy semmiképp se karikát tetess be!Nekem több mint FÉL ÉVEN keresztül vadhúsos volt.A végén már összevissza kezeltem,kentem mindennel,egyre rosszabb lett,ki akartam venni.

Úgy döntöttem hogy békénhagyom,szép lassan meggyógyult!Azóta sincs velem baj! :)

2011. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nekem van, meg egy tragus-om is! :)

a helixemet barátnőm szúrta - rossz döntés volt de hagyjuk:D:D:D:D amugy nem fájt lidocaynnal lefújtok, steril tű.. :) 3-4 hónap alatt teljesen meggyógyult.

16/L

2011. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,én is szerettem volna régebben, de nem csináltattam meg.
2011. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 opiummester válasza:
0%
szerintem a piercing minden formában, akárhol is van egy lányon vagy fiun gusztustalan.
2011. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a fajta piercing, majd szeretnék is. Gyulladásveszélyes, foleg, ha rosszul kezeled, ezért mindenképpen érdeklodj ez ugyben annál, aki csinálja majd neked. Fájdalmasabb, mint egy sima fulbevalólovetés, de kibírható, nem olyan vészes. Szerintem inkább a lányoknak áll jól, egy fiun nehezen tudom elképzelni, bárhogy próbálom. Barátnomnek is volt, akkor szerettem bele ebbe a piercingbe. 15L
2011. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll , van akinek nem. Van akinek fáj, van akinek nem. :DD Nekem annyira nem tetszik. : ) De ha valakinek jól áll, akkor nekem is tetszik. ;3 de magamon köszi nem :D
2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!