Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Balea kétfázisu szemfesték...

Balea kétfázisu szemfesték lemosó vagy rival de loop kétfázisú sminklemosó, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok?

2011. okt. 30. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a Rival de Loop lemosóját próbáltam, de borzalmas volt, olyan, mintha étolajat kentem volna a szememre..


Nézd meg itt a véleményeket, értékeléseket:


[link]


[link]

2011. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Rival de Loop-ot használok, de nem a kétfázisút, hanem az olajmenteset, ami szerintem tök jó, a vízálló sminket is nagyon jól leszedi, és tényleg nem olajos.

Onnan ismered fel, hogy átlátszó folyadék van benne, zöld kupakja van, és az van ráírva, hogy Ölfreier Augen Make-pu Entferner, Ginko&Gurkenextrakt, ohne Parfum

Van kicsi 50ml-es meg nagyobb 100ml-es kiszerelésben.

2011. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]

(előző voltam)

2011. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Baleasat használtam, a kétfázisút...jól levitte, de eléggé olajos az is....:/ Én most hallottam ilyen kendőről, amit bevizezel lemosod vele a sminket majd vízzel kiöblíted..és így leviszi..ismerősömnek van ilyen, és mondta, hogy a spirált és a túst is szépen leviszi..és még se kensz a vízen kívül mást az arcodra.
2011. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!