Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a 100 ft-os...

Mi a véleményetek a 100 ft-os boltban vett pirosítókról? Esetleg szemceruzát vagy szempillaspirált érdemes ott venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
jók, jó persze nem a legjobb minőség, de nem rosszak! pirosító spirál az tuti, szemceruza mondjuk nem biztos h megfogja a szemed, nekem se mindegyik! a tekerős igen, amit faragni lehet azt nem! tehát szceruzából sztem jobb a drágább:D
2011. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem euro familyből van és nagyon jó :D szép meg tartós is.
2011. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem, hogy azért nem mindegy mit kensz a bőrödre, a drágább is tele van szintetikus anyagokkal, azt legalább ellenőrzik.

nekem is van olcsó smink cuccom, de nem azt kenem fel minden nap.

lányok vigyázzunk a bőrünkre, hogy 30 évesen ne az anyánk tesójának nézzenek minket

2011. okt. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!