Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki Vateráról...

Rendelt már valaki Vateráról smink palettát?

Figyelt kérdés
Be kell vallanom eléggé csábítóak a vaterás smink paletta ár-mennyiség aránya stb..de nem vagyok benne biztos, hogy a smink jó minőségű, por alapú, krém alapú, vajon szállításnál összetörik, vagy már rég lejárt szavatosságú, ezért érdekel mik a tapasztalatok?
2011. nov. 2. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én teszveszről rendeltem egy sminkpalettát, szállítás közben összetört 2 szín, de neten találtam egy videót, hogy lehet fixálni újra, szóval semmi tragédia.

A minőségével nekem semmi gondom, előtte leginkább noname és diszkontos sminkeket használtam, azokhoz képest a minősége is jobb, különösen amiknek olajosabb az alapja.

Persze annak lehet csalódás, aki MAChez van szokva.

Nekem megérte.

2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már 88as palettát, sztem szerencsésebb ha olyan eladót fogsz ki akitől személyesen áttudod venni, mert akkor látod,h eltörte benne bármi.. én is így vettem át. Szerencsére az enyém nem sérült. Egyébként nem gagyi, hiába nevenincs termék, árához képest nem lehet panaszkodni.. Én 3500ért vettem, na most ha ezt elosztod 88-al, dúrván 40Ft jön ki, egy színre...hát aki ettől vmi eytra csodát akar várni az nem normális sztem. De mondom, panasz nem lehet, árhoz képest pláne, de ha a márkákat nézed akk az felesleges, mert egyik se eredeti, hiába írják ki!!! Ez biztos!!Szal ha eredetit szeretnék,akk ne ilyen helyről rendelj.
2011. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan mint bármelyik olcsó bolti cucc, nem tartós, de ha olcsón meg tudod szerezni akkor megéri.

Ha a 120-asat nézted ki, akkor a vaterán szerintem drága, legutóbb ebayről rendeltem, az 500 ft volt, postával! Na az megéri. Bár elég pici, képen nagyobbnak tűnik. Többezret nem adnék érte, annyiból már vennék jobbat inkább.

2011. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!