Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar szerintetek? (lent...

Pink Sugar szerintetek? (lent több infó)

Figyelt kérdés

szerintetek melyiket vegyem meg a hugomnak karácsonyra? melyik érné meg jobban?

pink sugar 30ml 5000Ft-ért

[link]

vagy

star nature-vattacukor 70ml 1000Ftért

[link]

szerintetek ugyan olyan az illatuk?


2011. nov. 3. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan viszont a másodiknak negyed annyira sem tartós, én az elsőt ajánlom.
2011. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
második. az illatuk ugyanolyan, viszont a másodiké kevésbé tartós, ha kell majd befújja magát újra, nekem a második meg is volt régen (:
2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ... szerintem is az illat ugyan olyan viszont az első olyan piszok tartos , hogy néha nekem is sok:) szóval ez a húgodtól függ... például ha csak 1X fújom be a sálam akkor 3 napig illatozik még a szekrénybe:D
2011. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van különbség illatban. az olcsóbb nagyon tolakodó, szinte fojtogat. a pink sugar sokkal lágyabb, és nics az a "műanyag" aromája. szerintem pink sugar. nagyon tartós, volt hogy egyik nap elfelejtettem befújni magam, de a környezetem érezte rajtam, pedig max 2 fújást használok. star nature-ből meg olyan hamar elfújtam egy üveggel, h kb észre sem vettem. a pik sugar fél éve megvan, és még mindig van benne
2011. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hány éves a hugod? a vattacukros nagyon tolakodó illat, eléggé émelyítő tud lenni azoknak, akik nem bírják az édeset. tini koromban imádtam mondjuk a pink sugart, de most már nagyon csavarja az orromat, pedig szeretem a sütis illatokat.

ez a kedvence? sztem a halloween (jesus del pozo) parfüm egyébként finomabb

18/l

2011. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pink Sugar:)
2011. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem magamnak olyan vattacukor illatú Star Nature-t, de kb negyedannyira se tartós mint a PS, talán jó ha 1 órán át lehet érezni. Mondjuk nekem arra pont jó volt, hogy megtudjam, tőlem olyan távol állnak ezek az illatok mint Makó Jeruzsálemtől, egyszerűen vállalhatatlan, szörnyű émelyítő és ciki. Neki is adtam a 13 éves húgomnak, ő örült neki. Gyerekillat.
2011. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anita976 ***** válasza:
a két illat más. Pink sugar is van "utánzatban" a chat dor sweet, na annak olyan az illata. A vattacukor az durva tényleg, a pink sugar valamivel lágyabb de az is édes! Ne keverjétek a kettőt! A star nature az csak "vattacukor illat" az aquolina orientális vanília.
2011. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!