Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék kontaktlencsét...

Szeretnék kontaktlencsét venni de nem tudom hol rendelhetnék. Ötletek?

Figyelt kérdés

olyan kéne ami 16 mm átmérőjű és színes. mondjuk kék vagy szürke.. lények hogy csak kiegészítőnek venném és ha lehet olyant ami nem károsítja a szemem. vagy legalább nem nagyon xD


tudtok oldalakat mondani ahonnan rendelhetnék? vagy esetlek egy boltot ahol saját magam megvehetem?


2011. nov. 3. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
honeycolor.com ;)) ajándék tok is jár :D
2011. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és jó minőségű? te már rendeltél innen?
2011. nov. 3. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem, de keletázsiai celebek innen szerzik be (persze nem mind) és nekik eddig semmi gondjuk nem volt :) (pl xiaxue www.xiaxue.blogspot.com itt találtam rá a lapra) én hogy ha fogok rendelni innen fogok. híres márkákat forgalmaznak, mint az eos és a geo.
2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen hivatalos úton rendelj, menj be az optkába és ott intézd, miután megvizsgálták a szemed. Nem játék hogy vaterán rendelgessünk ilyeneket...rámehet a látásod is.
2011. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!