Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm készítéshez szeretnék...

Műköröm készítéshez szeretnék tanácsot kérni a következőkben?

Figyelt kérdés

Szeretném ha segítenétek abban,hogy zselés műkörömbe hogyan kell beépíteni a következő díszítőket. Strasszkő,háló,matricák stb...

Szeretném ha hozzáértő személy segítene leírni a folyamatokat. Előre is köszönöm.


2011. nov. 9. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy követ is be szeretnéd építeni? Mert azzal elveszti a lényegét, nem fog csillogni. Azt felületreszelés után szoktuk a körömre tenni, valaki ragasztót használ, valaki egy zselépöttybe kötteti bele, és NEM húz rá fényzselét. Hálót, matricát egy vékony réteg zselé, hogy megtapadjon rajt, picit lámpázni, és utána rá még egy réteg, hogy teljesen elfedje. Érdemes előtte kicsit meghajlítani, hogy rásimuljon a körömre. Én legalábbis így csinálom.

Gumidíszeknél más a helyzet, mivel ugye azok vastagabbak, nem lehet felületi díszítésnek alkalmazni, én a c ívbe építem bele (de nem az alaprétegbe).

2011. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is a c ívbe építettem bele de úgy hogy először franciát készítettem és 5 db követ raktam a fehér c ív vonalára pici zselével hogy odatapadjon és utána húztam rá a fényzselét de eléggé domború lett.
2011. nov. 9. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!