Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mit gondoltok a...

Lányok! Mit gondoltok a szempilla göndörítőről? Akinek van, megbánta, hogy megvette, vagy tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én 2 hete vettem és szeretem :D

nem csodaszer, de én észreveszem a különbséget ha nem használom. szebbek és rendezettebbek lesznek a pilláim.

2011. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyors választ :))
2011. nov. 16. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is van, de nem igazán tudom használni, segítene valaki? :D
2011. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem kb fél éve van és anélkül már el sem tudnám képzelni a spirálozást.én kicsit hosszabb ideig tartom ott;)meg van h a pillák végét fogom be és akkor tényleg nagyon kunkori lesz :))
2011. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megéri, vedd meg :)
2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én imádom, mert hosszabbnak tűnnek tőle, ha tőben tudom megemelni a pilláimat.:)
2011. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ér, mint egy spirál, legalább is az én pilláimon. Szóval szerintem megéri azt a pár száz forintot.
2011. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy nekem csak azért nem vált be mert nem tudom használni... :(


Nekem lesz egy ilyen "törés" féle a szempilláimon tőle

2011. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekemis.. mit kell tenni ezellen a "törés" ellen?:D
2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is szeretem, de csak akkor használom, ha van elég időm és kedvem hozzá. Ami viszont nagyon fontos: csak tiszta szempillán használd, spirálozás előtt! Ha spirálozás után használod, akkor sajnos eltörheti a szempilládat, azt pedig gondolom te sem szeretnéd. Az én göndörítőm NYC márkájú, árban elfogadható, szerintem nem kell puccosabb. :)
2011. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!