Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik kozmetika márka ecsetei...

Melyik kozmetika márka ecsetei a legjobb minőségűek ezek közül? (lent)

Figyelt kérdés

Melyik márka ecsetei a legjobb minőségűek, nagyon érzékeny és problémás bőröm van, ezért számomra fontos lenne, hogy nagyon puha, nem irritáló és nem műanyag szőrből készült legyen. Minden tapasztalat és összehasonlítás érdekel ezekkel a márkákkal kapcsolatban.


ARTDECO Németország(1985)

[link]


CLINIQUE New York City (1968)

[link]


ESTÉE LAUDER (New York City, USA (1946)

[link]


LANCÓME Franciaország (1935)

[link]


M.A.C. USA (1984) (Kapcsolat:ESTEE LAUDER)

[link]


SIGMA USA Minneapolis

[link]


2011. nov. 17. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

SIGMA

ÉS

MAC



de jó drágák

2011. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen a kérdésre adott válasz, de az állati szőrből készült ecsetek jobban alllergizálnak, mint a műanyag. Ez tudományos tény, mivel a műanyag nem lép interakcióba a bőröddel, míg az állati szőrök olyanok, mint a hajszál, tehát apró pikkelyek borítják, amik használatkor letöredeznek óhatatlanul és belekerülnek a pórusaidba, így irritálják.

A te döntésed, alapból én is a természetesség híve vagyok, de a józan ész azt súgja, hogyha érzékeny a bőröd, akkor inkább válassz egy szintetikus ecsetet. Egyébként azoknak a szőre is sokszor finomabb. Érdemes lenne ezen elgondolkodnod...

2011. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tillazla válasza:
Nekem van MAC, Lancome, Artdeco is, minőségre egyformák, árban az Artdeco a legjobb.
2011. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ár-minőség figyelembe vételével a SIGMA egyértelműen.

Után a MAC.


De én Coastal Scents és Sigma ecseteket használok, meg van 1-2 bősz ecsetem is. Már rég lemondtam a MAC ecsetekről, mert tök ugyan olyanok, mint a Sigma, csak a Sigma ecseten sigma szó van, a mac ecseten meg mac :-) Ennyi a különbség, no meg az ár!

2012. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Sigma tuti jó nekem is van. MAC-et még nem volt szerencsém használni, de biztos jó, a többi nekem egyáltalán nem éri meg az árát, mert volt lehetőségem kipróbálni őket. Kb. olyanok, mint az egyszerű drogériás ecsetek. Viszont a Coastal Scents-nek is vannak jó ecsetei, ez igaz, meg is lepődtem!
2012. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezekből lehet csak választani, akkor a MAC és a SIGMA


Hogy miért? Mert ezeknek a kialakítása a legjobb és minőségre, formára is ezek a legjobbak. A többi márkának nem az ecset az erőssége, hanem a festékek. Ezért ha valaki jó ecsetet akar, akkor csakis MAC és SIGMA. Utóbbi jobb árban van és nagyon extra. Ez a cég elsősorban ecsetekkel foglalkozik.

2012. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!