Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a szebb? a természetess...

Melyik a szebb? a természetesség vagy a smink?

Figyelt kérdés

mármint itt most nem a bohócsminkre gondolok,ahogy néhány tizenéves csaj festi magát,csak az alapozó-korrektor-spirál-szájfény párosításra


szerintetek attól ronda lesz valaki,ha nem sminkeli magát?


csakmert a suliban egy srác mindig mondja,hogy milyen ronda vagyok,meg elnevezett qvazinak és mindig ezt ordibálja


és már kezdem azt hinni,azért tart rondának,mert nem sminkelem magam


de EGYÁLTALÁN nem


és pont tegnap asszem vagy mikor láttam,hogy egy velem egy idős lány írt ki egy olyan kérdést,hogy milyen ronda meg minden és írták neki,hogy akkor sminkelje magát


akkor nekem is kell sminkelnem magam?


de engem irritál,ha rajtam van az alapozó és ott érzem hogy a bőrömhöz hozzáér,meg amikor belemegy véletlenül a szemembe a spirál és meg akarom vakarni,és elmócsingozom és az egész szemem körül tök fekete lesz :/


akkor smink nélkül rondának számítok?


13/L


2011. nov. 18. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ettől függ.
2011. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Szép sminkkel szép lehetsz.Smink nélkül lehet,hogy jelentéktelen vagy.

És meg kell szoknod,hogy smink van rajtad.

2011. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egy kis smink csodákra képes..meg kell tanulnod ,és akkor nem fog belemenni a szemedbe meg ilyenek :)) de szerintem még várj vele.én kb 1-2 éve sminkelek és 18 vagyok most
2011. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de miért kell megtanulnom vagy megszoknom,ha gyűlölöm a sminket??
2011. nov. 18. 22:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd, a smink arra jó, hogy az ember eltüntesse a bőrhibáit, és felhívja a figyelmet a szép részeire az arcán. Akinek szép a szeme, kis spirál a szemre, és még szebb lesz.


Aranyszabály: aki szép smink nélkül, az sminkkel még szebb lehet, aki meg ronda, az sminkkel szép lehet. Bár még fiatal vagy a sminkeléshez, de jó, ha ezt a mondást megjegyzed tinikorodra. A smink ugyanis, ha okosan használják, erre való. Szebbé tegyen akkor is, ha alapjáraton is szép vagy. Ha meg ronda, akkor meg egyenesen áldás, hogy feltalálták :))

2011. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Semmi smink a jó.

19/f

2011. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nesi81 ***** válasza:
13 évesen még nem kell sminkelned. Ha valaki ezt mondja az hülye....
2011. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nesi81 ***** válasza:
Én ha látok egy ilyen fiatal lányt sminkelve, inkább elcsodálkozom, minthogy tetszen. Pedig én is sminkelem magam 30/L
2011. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

13 évesen semmi smink nem szükséges. Ebben a korban az arcápolás fontos, hogy tiszta legyen a bőröd, de kimázolni magad felesleges, nem értem, hogy gondolja bárki, hogy egy 13 éves lányka attól lesz szép, hogy sminkeli magát.

Viszont általánosságban, a korodtól elvonatkoztatva, szerintem smink. Úgy mindenki szebb (aki már nem gyerek), eltünteti a hibákat, kihangsúlyozza a szépet.

2011. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor sminkelj, ha szeretnél,ezt senki sem teheti kötelezővé.

Szerintem a legszebb a natúr smink, mikor nem veszed észre, hogy a csaj ki van sminkelve, csak azt, hogy szép. :)

Én is ilyet használok, bár már páran akkor is "rámfogták", ki vagyok festve, mikor semmi sminket nem viseltem. :)

17/L

2011. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!