Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora különbséget tapasztalt...

Mekkora különbséget tapasztaltok használat közben az olcsó sminkecseteket és a drága sminkecsetek között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy léteznek olyan ecsetek (pl.: Lancome ami a M.A.C. ecseteknél is drágább) amelyek 10 ezer forintosak darabonként.

Van olyan ecsetkészlet pl: Sigma amelyben 10-12 ecset van és 20 ezer forintba kerül.

Vannak az olcsó Ebay-es ecsetkészletek amelyeknél némelyik 20-30 ecsetet tartalmaz és csak 5000 forint az egész. Mekkora különbséget éreztek az arcbőrötökön a gagyi kínai és a drága amerikai vagy francia között?


2011. nov. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt érzem hogy ami márka mint a Lancome vagy MAC, ott a márkáért fizetsz. Ez tény. Ha ugyanazon az ecsetkészleten nem lenne márkajelzés már nem is érne feleannyit sem.

Hogy a minősége milyen, azt csak akkor tudod meg ha kipróbálod. A kínai nem mindig gagyi.

2011. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nesi81 ***** válasza:
Rendeltem már ebay-ről is ecsetet ami jó,de sikerült olyat is vennem, aminek hullott a szőre, szúrt. a Sigma ecsetek nagyon jók. Van még a Bősz ecset, ott is nagyon jók és olcsóbb, mint a Sigma. Összességében nem rendelek még egyszer ebayről, vateráról. Szerintem megéri jobb ecsetet venni, tartósabb és könnyebb használni
2011. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kivételesen az ecseteknél kivételesen igaz az, hogy minnél drágább annál jobb. És tapasztalatból beszélek.

20-30 db 5000 ft ért?? az nagyon rossz minőségű, ha egyáltalán van ennyiért... szerintem az a 2000-3000 ft/db az már jó, de végülis nem olyan drága. És szerintem 5 ecsettel főven el lehet boldogulni. Ja, és a sigmának 20.000 egy készlete... persze nem 20-30 db...

2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ecsetnél is lehet rossz a drága. Pl. egyszer vettem a Dauglass-ban egy méreg drága ecsetet és ha még éltél rosszat, akkor az az volt. Elvesztette a formáját és hullott a szőre. Nagyon mellbevágott.


A MAC ecsetek nagyon jók, de sajnos drágák. Van viszont alternativája a Coastal Scents. Néha arra a megállapításra jutok, hogy ugyan onnan vásárolja mind a két cég, mert olyan egyformák, csak mindegyik rányomja a saját logoját. Én Sigmát tuti nem vennék, mert drága és a Coastal Scents sokkal jobb. Vannak szettjei is, pl. a 22-es szett, az első osztályú szerintem. A sigma 10 ecsetet ad 20e-ért és vannak benne feleslegesek is, míg a Coastal Scents 22-t ad és duofiber ecsetek is vannak benne és 13e forint táskával együtt. Legyező ecset is van benne duoszálas, ami egy elég drága ecset. Szóval én tuti nem vennék olcsót ebay-ról.


Egyébként a MAC is kínai, meg az összes többi, csak vannak ott is minőségellenőrök és nyilván, ha valami jó, akkor annak ott is megkérik az árát.

2012. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Coastal Scents ecsetek mennyibe kerülnek posta költséggel?
2012. jan. 14. 15:18
 6/7 A kérdező kommentje:

A két weboldal közül melyiktől rendeljek COASTAL SCENTS ecseteket? Melyiknél mennyi a postaköltség? Melyiktől éri meg jobban rendelni? Segítsetek!

[link]

[link]

2012. jan. 14. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi itthon is meg ha kintről rendeled, mármint a végösszeg. Viszont ha kintről rendelsz és kifogsz egy precíz vámost, akkor még vámot is fogsz fizetni, szóval lehet a végén jobban jártál volna, ha tényleg itthon veszed.


Egyébként az ecsetnél tényleg jobb minőségit venni, mert a gagyi gyorsan elhasználódik, vagy eleve sz ar és a kettő árából már egy normálisat vehettél volna.


Én a Sigmat, a MAC-et, a Bősz ecseteket és a Coastal Scents-et ajánlom. Nekem csak ilyen ecseteim vannak. Egyébként vettem egyszer a Douglasban egy hiper szuper márkát és nagyon befürödtem vele. Azóta drogériában nem veszek ecseteket.

2012. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!