Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon parfüm kedvelők? Melyiket...

Avon parfüm kedvelők? Melyiket válasszam Bond girl vagy Fergie Outspoken? Inkább az édesebb illatokat szeretem!

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő édes illat.

A bond girl is nagyon finom, nekem most az van, én elégedett vagyok vele.

2011. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Outspoken.Girlt én oda adtam a barátnőmnek,mert nekem annyira nem ízlett.
2011. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az Outspoken jobb, de ha édes illatról van szó, akkor a Secret Fantasy verhetetlen...
2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom már régi a kérdés.

Mikor a katalógus illatosított lapján kipróbáltam az Outspoken-t, nagyon kellemes illata volt. Élőben viszont, nem viccelek és nem túlzom el, de elkezdett kavarogni tőle a gyomrom és folyton tüsszentenem kellett, pedig nem fújtam magamra többet, mint amennyit szoktam más parfümökből


Nekem ami nagyon bevált és már a 3. vagy 4. üveget használom az az Eternal magic. Ez az egyetlen illat, amit nem untam meg fél üveg használata után sem.

2011. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha e kettő közül kell választani, akkor az Outspoken, bár egyik sem kimondottan édes illat. Édes illatok pl. a Perceive, a Treselle és a Treselle Mystique, a Tomorrow stb.
2011. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bondot válaszd :) Én nem vagyok Avon parfüm kedvelő annál jobbakat használok,de egy lányon éreztem egyszer egy Bond parfümöt,és már csak ez az illat okot adott arra,hogy odamenjek hozzá és megkérdezzem milyen parfümöt használ :)

25/férfi

2012. febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!