Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket csináljak?

Milyen sminket csináljak?

Figyelt kérdés
Még sok időm van a bálig, több mint 2 hónap :D Viszont egyáltalán semmi elképzelésem nincs... Esetleg valami ötlet? Egy fekete magassarkúba leszek és egy fekete csőnacit veszek fel, amin alul 3 patent szerűség van és egy tört ezüst színű felső (pontosan nem tudom hogy mi ennek a színnek a neve:)) és egy, a nadrághoz illő blézer, ami szintén fekete színű. Barna hajam és szemem van, valamint világos bőr. Videókat is nagyon szívesen várok... :) Előre is köszönöm a válaszokat! 16 éves vagyok, vadabb sminkeket is szívesen fogadok... mMOST meg lehet tenni ;P )
2011. nov. 21. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és bocsi azt kifelejtettem (nem tudom h lényeg-e) de az ezüst színű felsőn középen végig fodrok vannak (nem az a gagyi kínai...)
2011. nov. 21. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen bál lesz?

mert nekem az öltözéked egyáltalán nem hat báliként...

2011. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem olyan báli bál... :D ez iyen "laza" bál lesz... mármint remélem érted :$ szóval nem kell kiöltözni... erre csak rá van mondva h bál :D sminkben tudnál segíteni? mert semmi ötletem nincs... :(
2011. nov. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!