Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak is pár órán belül...

Másnak is pár órán belül 'eltűnik' az alapozó az arcáról, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Miss Sporty (már 2 tubussal elfogyasztottam), Essence alapozókat próbáltam, olcsóbb kategóriát (300 Ft/tubus) is próbáltam, mert úgy voltam vele, hogy 2 órán belül eltűnik, akkor mindegy (tudom, árthat a bőrömnek).

Most vettem egy essence stay all day alapozót. Az van ráírva, hogy 16 órán át tart.

Mellesleg alapozó+korrektor+púder triót használok, de lefolyik, vagy nem is tudom, hová tűnik az arcomról a smink.


2011. nov. 23. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát alapozóból érdemes tartósabbat venni.

Én manhattan-t használok,nagyon kevés elég belőle(fekete a tubusa),elég erős anyagú.Este 11kor is alig tudom lemosni,nem elég hozzá a sminklemosó kendő.

(ha drágán boltba nem tudod megvenni,akkor érdemes a netről rendelni,v kínai piacon megvenni a termékeket).


Maybelinne affinitone ami még tartós.


De ezek csak az én tapasztalataim.


Fontos,hogy alapozás előtt hidratáld a bőröd,amivel egy egyenletes réteget kapsz az arcon.Utána lehet alapozni,sokkal arányosabban oszlik majd el rajta a festék.Utána pedig púderrel is lehet rögzíteni.

2011. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nesi81 ***** válasza:
Az én alapozóm egész nap tart, nem kenődik el, nem fénylik . Bár nem is olcsó. Mac alapozót használok, 8700.-
2011. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden alapozó csak árt a bőrnek... én egyáltalán azt sem értem minek ez? Bőven elég a korrektor + púder.
2011. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!