Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok nemesacél - kaucsuk...

Hol tudok nemesacél - kaucsuk férfi karkötőt venni Miskolcon, vagy neten? Konkrétan ezekre gondoltam, vagy valamelyikre a három közül, ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Barátomnak karácsonyra szeretnék nemesacél - kaucsuk karkötőt. Párom szolíd, visszafogott, elegánsabb, konzervatív... :) A harmadik karkötőt mennyire ajánljátok? Igaz nincs benne kaucsuk... :) Remélem sok válasz érkezik, mert kíváncsi vagyok a véleméyneitekre, férfiakéra és nőkére is :)

Válaszaitokat köszönöm.


2011. nov. 24. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Vaterán már csak az utolsó karkötő eladó :( ezért kérdeztem, hogy hol lehet még venni ilyet, 3500 Ft alatt. És mennyire illene egy vékony testalkatú, szolíd 26éves pasihoz.
2011. nov. 24. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a harmadik, vedd meg nyugodtan a párodnak! Az alapján, hogy vékony, szolíd, illeni fog hozzá.:)
2011. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(előző válaszoló vagyok) Bár a második nekem jobban tetszik.
2011. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint ahogy azt már írtam, már csak a harmadik eladó... és igen, nekem is jobban tetszik a második :-) de már nem kapható vaterán, és a fő kérdésem az volt, hogy hol találok olyat...? De a választ köszönöm :) + :)
2011. nov. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!