Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jók ezek a pakolások, krémek,...

Jók ezek a pakolások, krémek, arcradírok? (részletek lejebb)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az alábbi termékekről?

Balea Young Soft & Care hidratáló arckrém? [link]

Illetve a Sunfleur termékekről? Azon belül pedig a csokoládés krémpakolásról [link] és a bőrmegújító arcradírról? ( [link]



2011. nov. 24. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
kremmania.hu itt keress rá ezekre, és elolvashatod az értékelésüket, tapasztalatokat velük kapcsolatban.
2011. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát már ha épp írnak róla véleményt...azért ha vki használja vagy használta valamelyiket is az megírhatná a véleményét.

A balea termékek tényleg rákkeltők?

2011. nov. 24. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Rákkeltő a Balea? Hol olvastad? :( Nagyon szeretem a Balea Young termékeket, az arcomra csak ezeket használom.
2011. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin irta vki egyik kerdesnel.://
2011. nov. 24. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A Balea rákkeltő összetevők tömkelegét tartalmazza, rengeteg káros anyagot, így igen, rákkeltőek, főleg, ha évekig, évtizedekig használod őket folyamatosan...nyilván egy flakon tusfürdőtől nem leszel rákos, de szerintem ne baleát használjatok, mert ebben az árban vannak jobb összetevőjű krémek, plusz ha megtehetitek 1-200 forintot rátesztek és alverde biot kaptok, az meg nem rákkeltő és nem káros.
2012. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háát...azóta rászoktam a krémmániára...és amiket használok sokkal jobb összetevőkkel rendelkezik, mint a drágább...
2012. máj. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!