Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar és Star Nature...

Pink Sugar és Star Nature parfüm ugyanaz az illat? (Képet linkelek! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A két parfüm közül melyik a jobb illatú, aki már próbálta? Az előbbi fajta drágább, de nekem elég lenne kisebb kiszerelés is. De szerintetek melyiknek jobb az illata? A Pink Sugaré vagy a Star nature(lent)?


2011. nov. 24. 19:39
 1/10 Nevaeh ***** válasza:
53%
Nekem Star Nature van,osztálytársamnak pedig Pink Sugar,és én úgy vettem észre,hogy az enyémnek erősebb illata van.
2011. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A pink sugar nem hiába kerül 6szor annyiba :) Egyébként nekem Pink sugaram van,sok osztálytársamnak pedig Star Nature-je! Én fújok egyet magamra és egész nap érződik az illata (mások szerint). A Star Nature-os parfüm olyan mint egy testpermet, nem ér semmit, ha nem fújod újra fél óránként :)
2011. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ha már beállsz a sorba, legalább csináld rendesen. :D Pink sugar, parfümből mindig a drágább a jobb, az olcsóban olcsó alapanyagok vannak.

Amúgy a star nature-nek az illata is vacakabb (bár szvsz mindkettő tömény borzalom nekem :D), tartósságra meg nulla. Boltban kipróbáltam a csuklómon... még nézelődtem vagy 10 percet, mire kimentem az ajtón, már nem is érződött szinte. Tehát abból elhasználsz 8 üveggel, míg a pink sugarból 1-et... számold ki. :P

2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a drágább jobb minőségű, csak olvastam egy csomó honlapon, hogy teljesen ugyanaz a kettő, meg hogy az olcsóbbik tartósabb, bennfentesek szerint(akik már kipróbálták).Egy lány arról is információt adott,hogy valójában a Pink Sugar túl tömény. Kérem a véleményeket, köszönöm az eddigi válaszokat is!
2011. nov. 25. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
pink sugar parfümöm van, több ismerősömnek star nature. az enyém sokkal jobb, a star kicsit műanyag illatú, ráadásul ha nem fújod naponta többször, akkor nem is érződik.
2011. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugye? én is megszagoltam a boltban a Star Nature-t, nem is is igazi vattacukor!
2011. nov. 27. 14:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Am. milyen a Pink Sugar illata? Mennyiben különbözik a Star Nature-tól, mert szerintem az utóbbi nem olyan jó... :S
2011. nov. 28. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő borzalmas, de az utánzat még rosszabb. Úgy mondanám, hogy a PS a pokol tornáca, a SN meg a pokol bugyra... Engem ki lehet üldözni a világból az összes ilyen gagyi cukros illattal. Ha már gourmand illatot szeretne valaki, válasszon az igényesek közül.
2011. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én se szerettem eddig ezeket az édes illatok,de már imádom. én azt mondom h a SN jobb mert nem annyira tömény.
2012. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem star naturem van. Vattacukros. Én imádom, szerintem nincs műanyag szaga. És tartós is.
2012. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!