Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok segíteni 3D műszempil...

Tudnátok segíteni 3D műszempillával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Jobban megéri, mint sima műszempillát feltetetni? Mennyire tartós? Lehet érezni, hogy van, úgy értem nem zavaró? Debrecenben hol csinálnak ilyet? Köszi előre is :)
2011. nov. 29. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Nem a legolcsóbb eljárás, de ha nem sajnálod rá, meg éri. 1-2 hónapig tart és egyáltalán nem észrevehető,tehát nem zavar, nincs súlya stb.. A neten utána tudsz nézni neked a legközelebb eső helyeken hol csinálnak ilyet..
2011. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nesi81 ***** válasza:
Szia! Nekem volt. Szép volt, de éreztem a ragasztót a pilla tövénél és zavart. Sminklemosásnál is bajos volt. Ráadásul mikor lejött, akkor a szempillámat letörögette, kisebb lett. Többé nem csináltatnék. Ja és drága 7000.-
2011. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de az egyik barátnőmnek van. Ő 20.000.-ért rakatja minden hónapban. Abszolut nem látszik, hogy mű, viszont nem is nagyon látszik. Azaz, hiába van neki felrakva, nem igazán látszik, hogy fúú, micsoda szempillák. Speckó spirál kell hozzá, mert ilyen lemosó cuccokat nem használhatsz, csak kizárólag vízzel moshatod a szemed környékét, illetve körülményes a tisztítása a szemnek. Szerintem nem éri meg, de ezt neked kell eldönteni.
2011. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta, van olyan nő, aki havi 20 ezret költ csak és kizárólag műszempillára? Az évi 240 ezer HUF, egy kiváló TV ára. Azta... Nők mit meg nem tesznek a kinézetükért.
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!