Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell megrendelni ezt a...

Hogyan kell megrendelni ezt a Sigma ecsetkészletet és mennyibe fog kerülni Magyarországra a postaköltség?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 1. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem rendelnék külföldről,mert nem biztonságos szerintem.De nézz be a www.makeuplaza.com-ra,ott is vannak ilyen ecsetek és 2-3 nap alatt megérkezik a rendelésed.Kiváló minőségű minden!!!
2011. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a rendelés végén kiírják a szállítási költséget, és biztonságos, nem kell parázni.
2011. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt olvastam, hogy egy 12 darabos ecsetkészlet tartóval meg postaköltséggel kb 20.000í Ft, ami szerintem nem vészes. Sok sikert!
2012. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 db-os ecsetért mostmár (a mai helyzetben) sok a 20e Ft, mivel vannak a piacon ugyan olyan jók olcsóbban. Nekem a Coastal Scents 22 db-os ecsetkészletem van 14.500,- Ft-ért vettem és tényleg első osztályú termék és nagyon jó a tartója is. Mágneses, nem esik össze, szóval nagyon profi. Blogoldalakon olvastam róla és nagyon meggyőző volt. A makeup plázában vettem itthon.
2012. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos Sigma ecsetet még nemrendeltem, mert szerintem drága és nem ér annyit, mivel vannak olcsóbb és ugyan olyan jó vagy jobb ecsetek itthon is. Pl. a Bősz ecsetboltam vagy a Make Up Plázában makeuplaza hu vagy boszecset

Szerintem ezek olcsóbbak és jobbak. A Sigmanak csak jó a PR-ja és sokan bedőlnek neki.

2012. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Sigma kitűnő ecset! Első osztályú minőségi termékek, semmi szőrhullás és kitűnő szőrvágásúak. Ha valaki profi ecsetet akar, akkor nyugodt szívvel ajánlom a Sigma ecseteket. Ha jól látom a Make Up Plaza-ban is hamarosan kapható lesz.
2012. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem Sigma ecseteket külföldről és totál megszívtam. Nem elég, hogy 5 hét alatt érkezett meg a csomagom, fizettem szállítási költséget is, de mivel 20 dollár feletti érték volt, ezért VÁM-ot kellett még ráfizetnem (sokat!) és adót is (ÁFA-t). Szóval kb. 2x annyira jött ki a végösszeg, mint az eredeti honlapjukon lévő ár. Fogtam is a fejem rendesen.
2012. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Sigma a világ első 5 legjobb ecsetmárkájában van benne. Aki mást mond, az hazudik. Tökéletes tömörségűek, semmi szőrhullás, minden ecsete precízen vágott. Ott nincs olyan, hogy "jaj, ez biztos rossz gyártássor". A Sigma egyszerűen világelső az ecseteivel, ezt minden profi sminkes tudja, nem véletlen, hogy nagy nevek állnak mögötte.


Most, hogy már lehet itthon is kapni a Make Up Plázában, nem nagyon éri meg kintről behozni, mert nem olcsó egy ilyen ecset és elkerülhetetlen rá a VÁMadó (termékadó), maga az áfa (27%) + a szállítási költség, amire szintén kivetik az adót és az áfát is! Így mire ideér drágább, mintha itthon megvetted volt pl. a Make Up Plázában. Ez van!

2012. nov. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!