Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a karácsonyi színek?

Mik a karácsonyi színek?

Figyelt kérdés

Szent estére akarok valamilyen szép karácsonyi sminket csinálni, milyen színeket ajánlotok?

és a műkörmösöm milyen körmöt csináljon nekem,aminek karácsonyi a stílusa?


2011. dec. 2. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

piros-zöld-arany a klasszikus. :D

körmöd majd kitaláljátok a műkörmössel együtt, sztem valami karácsonyi minta legyen meg piros, de te tudod mennyire vagy bevállalós, mennyire nem. :D

Sminkben inkább az arannyal próbálkozz szerintem, ha már karácsony. :D

2011. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval :) sminkben inkább az arany a nyerő ha karácsony...

Bár én valami ilyesmire gondolnék: [link]


Tényleg nem tudom milyen bevállalós vagy, de akár egy Pinup stílusú smink se rossz, egy kis gyenge zöldes szemsmink cicaszemes fekete kihúzással, és piros rúzzsal :)

Valami hasonlóra gondolok, csak ne ilyen erős pirosítóval :D

[link]

és a körmökre sztem a piros rúzsos pinupos sminkhez ez nagyon cuki lenne :)

[link]

De ez függ h mennyire szereted ezeket az erős dolgokat.

Körömre még egy két ötlet ami sztem nagyon jó:

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem segítettem ;)

2011. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én majd a karácsonyfa díszekhez fogom igazítani a sminkemet és a körmömet is. :D Lila-ezüst díszek lesznek a fán, szóval a sminkem lila lesz, a körmöm lila-ezüst.

Smink:

[link]

[link]

Köröm:

[link]

2011. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

arany,ezüst,fehér,sárga,barna

műkörmöd meg legyen egy ezüst alapon egy fenyőfa ami fehérszínű és arany csillagok. az olyan jóó. a sminked meg legyen arany és ezüst keveréke

üdv: Niki

2011. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!