Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4mm-es fültágító nagyon nagy?...

4mm-es fültágító nagyon nagy? És hogyan tudnám magamnak kitágítani? Nagyon fáj amikor beteszem és amikor nagyobbítom? 13/L

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok, nem olyanokat, hogy ez hülyeség, ne csináld ... Privát üzeneteket is küldhetsz.:)
2011. dec. 2. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is akkora van, és gyakorlatilag senki nem vette még észre, hogy ez fültágító. Ráadásul ez, ha megunnám, biztos, hogy visszaszűkül. Nem fáj nagyon, csak húzódik, kicsit éget utána.
2011. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha már 10 napja benn van akkor is fáj?
2011. dec. 2. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
igen. borzalmasan. inkább ne próbáld ki. én megbántam, mert a suliból is kicsaptak.
2011. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem 5 nap alatt begyógyult!
2011. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen ne gondolkozz ilyeneken. egy 13 éves lányt kinevetnek ha fültágító van a fülébe. Hát nekem 5mmes volt és rettenetesen fájt és vérzett. Felesleges,
2011. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de tetszik és ... emlék van mögötte
2011. dec. 3. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Csak emlék miatt ne csináld. Amúgy én tágítottam a fülem egy ideig, de utána abbahagytam, eléggé fáj, és amikor próbálod a nagyobbat belerakni nagyon borzalmas, amikor elsőnek raksz bele, egy picivel nagyobbat mint a fülbevaló vég, az még annyira nem borzalmas. Elsőnek próbáld meg egy szkubi fonállal( amit összeszoktak fűzni karkötőnek) az kicsit nagyobb, de amikor belerakod, lehet nagyon fog fájni, kinek mi a fájdalom küszöbe, azt hagyd benne addig amíg bírod húzogatni fájdalom nélkül, majd rakhatod a következőt, meg a következőt, 14 mm állítólag visszahúzódik, de nincs rá garancia, de van akinek 22mm-ről is visszamegy. Nekem nagyon elkezdett fájni és be is volt gyulladva, gennyedzett és ömlött belőle a vér, szerintem nem éri meg, mert meg van az esély h mániákussá válsz , és nem tudod abbahagyni és azt veszed észre, h már egy kistányér lóg a füledben, utána megbőghetsz a régi füledért. Mellesleg 13 évesen ne ezen járjon a fejed, mellesleg a szüleidet meg kellene kérdezni róla, mert abból még hatalmas konfliktus lehet ha nem avatod be őket, mellesleg általános iskolás korodban a tanár szólni fog érte, és talán ki is csapnak, ezeket a csodás ötleteket ilyen gyerek fejjel, inkább tartsd meg a gimnáziumig, akkor talán leszel olyan érett, hogy tudj dönteni. Mellesleg magadért csinálj mindent ne másért.
2011. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!