Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mekkora fültágítóm...

Szerintetek mekkora fültágítóm legyen? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok és lány és az lenne a kérdésem, hogy mekkora legyen a fültágítóm. Kisebbet akarok mint 15mm mert felette nem forr össze. És lehetőleg ne olyanokat írjatok hogy: nem kéne, meg, hogy undorító.
2011. dec. 3. 15:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, kimondta, hogy most akarok, azonnal? Meg amúgy is. Ki sincs lyukasztva a fülem. Szóval várnom kell.(: De amúgy is, 16 felett akarok fültágítót.
2011. dec. 3. 16:43
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt se mondtad,hogy nem most.

Máskülönben meg lesz*rom,mindenki ott b*ssza el az életét ahol akarja.

2011. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16 felett viszont már nem fogod akarni, mert változni fog az ízlésed
2011. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

belehalnátok ha kérdésre adnátok választ..


én is lány vagyok és van fültágítom. most 10mm. nem lesz nagyobb. szeretem hogy van. először én fülpiszkálóval kicsit kitágítottam a fülem. de nem hagytam benne mert belenőhet a fülbe. majd fültisztító csövét raktam bele. benne volt vagy 3 napig. azután jött a tollbetét. ez 1 hétig volt benne ugyanis nem tudtam mit kéne a tollbetét után belerakni. majd kicsit utána olvasgattam a dolognak és írták hogy mindig tekerjek köré egyre több szigetelőszalagot vagy celluxot. kb. 5mm ig tekertem rá majd szívószálat raktam a fülembe. ezután a szivószálat is tekertem 8 mm ig. ekkor rendeltem a netről egy 8mmes tágeszt. beleraktam a fülembe. és ezt is addig tekertem körbe amíg nem lett 10 mm. 10 mm nél rendeltem megint egy tágeszt és így 10mmes a fülem. minden tágításnál használtam krémet amitől kicsit jobban csúszott. plusz mostam mindig a fülem. előfordult sokszor hogy begyulladt és fájt de nem nagyon törődtem vele. elmúlt hamar.


szerintem ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol arról hogy te szeretnél fültágítot. én se törődtem vele pedig mondták sokan hogy fúj meg stb. mostmeg meglátják a fülembe és húú ez de jól néz ki meg tök egyedi. szerintem nyugodtan kezdj neki. nekem is megengedték a szüleim . attól még nem lettek felelőtlenek ugyanis összeforr a fül!! bátyámnak is volt fültágítója meg még ismerek pár embert és összeforrt nekik.


remélem segítettem :)

2011. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és nagyon sokat segítettél.(:
2011. dec. 3. 21:33
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

tök egyedi???


igen, végülis csak minden 2. fiatalnak van de mindegy

amúgy az gáz hogy AZÉRT akarotk 10est mert az még összeforr.. így semmi értelme nincs. ha ennyire érdekel hogy hú most össze forr-e vagy nem akkor pont hogy nem kéne csináltatnotok ez pont nem erről szól

2011. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
már ne haragudj de azért nem minden 2. lánynak van fültágítója. mert most a lányokról van szó. és nem attól egyedi amúgy se hogy van hanem hogy hogy néz ki. mert nem csak egy egyszerű karikát rakok a fülembe. valahogy mindig átalakítgatom , feldobom kicsit.
2011. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi alapján legyen mekkora ?

Azt elmondtad, hogy 15mmnél nagyobbat nem akarsz, ezt akk tudod.

Ha csináltatni akarsz, akk logikus, hogy neked bejön.

Gondolom láttál már fültágítót, meg tükröd is van, képzeld el hogy mekkora állna neked jól, vagy kérdezd a barátodat, haverjaidat, akik ismernek, hogy ök mit gondolnak.


De kérlek,hagyj lógva az ien megválaszolhatatlan kérdésekkel .

2011. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hát már ne is haragudj, de ha megnézed az ilyen hc meg emo közösségekben a lányokat, bizony minden 2.nak van. nyilván nem az ilyen plázacicákra gondoltam, de mindegy...
2011. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem kéne, undorító. xD

De most komolyan fiúknak még elmegy, de lányoknak... pfúújjj

2011. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!