Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MakeUplaza webshopban kínált...

MakeUplaza webshopban kínált ecsetek jók vagy annyit érnek, mint egy rosssmannos, piaci? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Urban Decay ecseteket láttam ott. Most fogok rendelni pár nap múlva, szerintem jók.
2011. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
urban decay még nem kapható, csak sleek és coastal scents. mindkettő jó minőség, érdemes megvenni. én az ecsetkészletet javaslom, minden benne van ami kellhet, és olcsóbb, mint egyesével megvenni.
2011. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A Make Up Plazaban kapható ecsetek profik. Meg sem közelítik a piacos, rossmannos ecseteket, ugyan már! Nem véletlen, hogy külföldi sminkesek ódákat zengenek róluk. Csak nézd meg a képeket, te is látni fogod, hogy ezek ugyan olyan minőségűek, mint a MAC, mivel kb. egy helyről veszik csak mindenki ráteszi a logoját. Nyilván a piaci meg a többi nem onnan veszi, ezért silányabb a minősége. A MAC megteheti, hogy drágábban adja, a CS még nem teheti meg. Csak ennyi a varázslat, a minőség tök ugyan az.
2011. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Makeup Plázában a 22-es készletük első osztályú! Igazi minőségi ecsetek és ritka jól össze vannak válogatva. Találsz benne 6000 és 2000 forintos ecseteket, pedig 22 darabos!!! Ennél jobbat én nem is tudok egy magyar webáruházban sem. Ne hasonlítsd ezeket a profi ecseteket a rossmann-ban kaphatókkal, meg se közelítik azok az ecsetek a MUP-os ecseteket. Ezekkel minőségi munkát tudsz végezni és tutti nem karistolja a vendégek szemét, mert nagyon-nagyon puha, jó tartású ecsetek.
2012. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sminkes vagyok és bizton állítom kitűnő minőségűek a MUP-ban árult ecsetek. A Coastal Scents ecsetek valóban olcsók és nagyon-nagyon jók. Próbáld is és garantáltan nem fogsz bennük csalódni. Össze sem lehet őket hasonlítani a drogériás vagy piaci ecsetekkel, ne hülyéskedj! Ezeket a szakma használja.
2012. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezeket használom, kitűnő ecsetek és nagyon jó árban kaphatóak. Sokkal jobbak, mint a piaci vagy a drogériások.
2012. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak Sigma, Coastal Scents és 1-2 noname ecseteket használok. Ezekre esküszöm.
2012. nov. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!