Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb szempillaspirál:...

Melyik a jobb szempillaspirál:Max Factor Falshe Lash Effect vagy L'oreal Double Extension?

Figyelt kérdés
Brutálisan nagy szempillákat szeretnék. Melyik spirál jobb ehhez? Aki próbálta írjon!
2009. máj. 14. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én a max factort ajánlanám :D
2009. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is :)
2009. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

miután minda kettő durva állatkísérleteket végez, ahelyett,hogy emberni bőrszövet mintán kísérleteznék ki a xar termékeiket....egyik se...

avon, estée lauder, clinique,bourjois,chanel vagy nivea.

2010. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
clinique!!! nekem nagyon bejött, nem az olcsóbb árkategória, de garantáltan szép lesz tőle a pillád, ápolja és védi! jobb, mint ezek a tucat tömegsz*r loreal meg maxfactor meg maybelline szemetek, amiket bármelyik tescoban lehet kapni..ezeket csak nagy nevekkel reklámozzák, drágák,de semmit nem érnek. és az előző hozzászólónak igaza van, állaton kísérletezik, ezzel kínozva őket, úgy sz*r az egész ahogy van.
2011. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kísérletezés tényleg ocsmány és kegyetlen dolog. én avonosat használok (ami szintén nem kísérletezik ) olcsó, mégis nekem nagyon bevált. avon supershock, 1-2 ezer körül mozog az ára.
2011. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!