Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » állandóan elmosodik a sminkem,...

állandóan elmosodik a sminkem, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
a szemfesték állandóan "lefolyik" a szemhélytus se marad rajtam :/ valami olcsó és praktikus megoldást tud nekem valaki javasolni?
2011. dec. 5. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Így fesd ki a szemhéjad: alapozó, rá szemhéjpúder vastagon, arra tus, és még 1 réteg púder. Nekem így kibír 1 egész napot, hacsak simán púderrel, vagy tussal van kifestve akkor csak 1-2órát.

17/L

2011. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó!
2011. dec. 5. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgyhallottam, hogy ha távolról + csukott szemmel ( bár egyértelmű :P ) hajlakkot fújsz rá akkor sokáig bírja.:)
2011. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül az arcomra fújtam a hajlakkot, a púderemet összekapta, tökfoltos lett a fejem+ elkezdett ott hámlani a bőröm:S
2011. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is halottam ezt a hajlakos dolgot egyszer ki is próbáltam de tiszta ragacs voltam tőle :/
2011. dec. 5. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Én alapozót szoktam tenni a szemhéjamra is, ugyanazt amit az arcomra és csak utána teszem rá a szemhéjfestéket. Szemhéjtusban pedig mindig vízállót használok, így tartós marad.


27/N

2011. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szemhéjalapozó + zselést tust használj ( pl essence, szerintem baromi jó, nekem is mindig lefolyott minden ez nem...)
2011. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. dec. 6. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!