Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercinget ha kiveszem...

Köldökpiercinget ha kiveszem mennyi idő alatt nő be a lyuk?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy küzdősportot, de nem tudom ha kivennném az edzés idejére a köldökpiercingemet benőne-e kb 2 óra utánra? Hallottam, hogy pl ajakpiercing, orrpiercing nagyon hamar benő. Tudtok valami infót a köldökről?
2011. dec. 5. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy mennyi ideje van meg.ha régóta akkor szerintem nemkell félned, hogy visszanő. viszont ha csak 1-2 hónapos jobban jársz ha betszel valami picike kis piricinget és jól leragasztod nehogy kitépjék véletlen.
2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sorry a sok helyesírási hibáért xd
2011. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évig volt benn a köldökömben a piercing. Májusban vettem ki és még a mai napig nem nőtt be teljesen a lyuk. Függ attól is, hogy mennyi ideje van benn és szerintem mindenkinél változó, mennyi idő alatt nő be. Az, hogy nekem lassan nő be, ne vedd készpénznek. Lehet neked hamarabb benő, az is lehet, hogy nem.

Remélem, azért segítettem!

21/L

2011. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!