Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Kép lent! Hol lehet...

SOS! Kép lent! Hol lehet ilyen medált venni?

Figyelt kérdés

szeretnék venni karácsonra eg yilyen medált,a szív része lenne nálam és a kulcs a páromnál..feliratnak nem muszály lennie,az a fontos h kulcs és szív legyen

hol vehetek ilyet?

[link]


2011. dec. 6. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bizsu ékszer boltban keresgélj, De egyébként csináltatni is lehet ezüstbe/aranyba csak annak húzósabb az ára ://
2011. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne haragudj,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de ez nekem is nagyon tetszik,uh ha valaki tud biztos boltot(esetleg árat)az jó lenne :)
2011. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bijou brigitte-ben szoktam látni ehhez hasonlókat. (Bijou B. megtalálható : Arena Plaza[Földszint a Tally Weijllel szemben], Westend[földszint, Eötvös sétány 31.Promod és a Mayo Chix között.])
2011. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!