Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Master Nails v. Diamond Nails?

Master Nails v. Diamond Nails?

Figyelt kérdés
(esetleg egyép tippek a tapasztaltaktól, a legjobb ár-érték arányú márkát illetően)
2011. dec. 6. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Pearlt-t használok, nekem eddig ez vált be legjobban. Igaz ezt a kettőt nem próbáltam.
2011. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, ezt a kettőt inkább ne. Pn, pearl, moyra, cn, classic mind jó.
2011. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Átlagban e két márka összes termékére érted vagy pl csak a builder zselékre?
2011. dec. 6. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én soha semmit nem vennék ettől a két cégtől, ha ingyen adnák sem..

illetve van egy terméke a masternek, egy rothmander 2.0-ás kolinszky ecset. na az jó.

2011. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért a kérdés igazából, mert kaptam egy MN 3in1 zsírtalanító-tapadásközvetítő-gombásodásgátlót és nemtudom mit várjak tőle. De ezekszerint ne sokat... :p Aki asta állitolaf ezt használva vagya DN-t.
2011. dec. 6. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

az előkészítő anyagokkal nem hinném, hogy nagy gáz lenne, az mindenhol nagyjából egyforma.

Én elég sok kollégával vagyok kapcsolatban, de egyik se használná ezeket, még ha fegyverrel kényszerítenék, akkor sem.

2011. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Ez a fegyverrel kényszerítős gondolat tetszik! :D
2011. dec. 6. 19:27
 8/8 Rozis válasza:

sziasztok,


nem értek veletek egyet, a Diamond Nails termékei nagyon is megbízhatóak, sokan használják, nem egy profi műkörmös ismerősöm is! Nekem is a Diamond Nails termékeivel készítik a körmeimet, tartósak és szépek is!

2013. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!