Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kaptam egy textil hajpántot....

Kaptam egy textil hajpántot. De nem tudom, hogyan kell hordani? Valaki linkelne egy képet vagy elmagyarázná hogyan is hordhatom? (képpel, bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kaptam a páromtól egy textil hajpántot (azért írom így, mert sokan a tüskés aljút hívják hajpántnak).

[link]

Ilyen, mint a képen a zöld (csak a színe más-de ez annyira most nem lényeges). Tehát van egy része, ami kisebb, a másik fele pedig nagyobb. Bocsánat a buta megfogalmazásért, remélem érthetően fogalmazok! Nekem nagyon tetszik, szeretném viselni is, viszont nem tudom, hogy is kezdjek hozzá. Tudom, vicces a dolog (számomra is picit az), de sajnos nem tudom. Kötekedős, lehurrogós válaszokat nem kérek! Köszönöm! :)


2011. dec. 6. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű, a vékonyabb része a hajad alatt van a vastagabb pedig a fejed tetején közel a homlokodhoz, mint bármely más hajpánt. Remélem valamennyire érthető voltam.

[link]

Valahogy így.

2011. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. dec. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!