Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nyelv piercing milyen? Lent...

A nyelv piercing milyen? Lent több

Figyelt kérdés
Mennyi ideig leszek pösze tőle? Létszik, ha beszélek? Mennyi ideig fáj? Adnak érzéstelenitöt? Vagy kérni kell? Atól drágább? És az fáj amikor megkapod? Most szeretnék, és ezek a kérdéseim vannak. Ja, és meg egy: mgcsinálják 15 évesekenek?
2011. dec. 10. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-4 napig általában nagyon feldagad, fáj, nem lesz kedved enni sem nagyon. Adnak érzéstelenítőt, a szúrás maga gyakorlatilag teljesen fájdalommentes, inkább csikis. Az érzéstelenítő az szuri, nem vészes!:) Ha viszel beleegyező nyilatkozatot/szülőket magaddal, vagy aláírsz egy papírt, miszerint saját felelősségre, akkor megcsinálják.
2011. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :D de amikor a szurit megkapom az fáj? de ugye tuti, h minden esetben kapok ugye?
2011. dec. 10. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Kell, hogy kapjál. Nem fog fájni, max, mint egy fogorvosi szuri. Ha pesti vagy, szólj és ajánlok embert!
2011. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem :/ de mikolcon nem tudsz valakit?
2011. dec. 10. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Ott nem, de keress utána, hogy ott Miskolcon, az adott szalonnak milyen a híre!
2011. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszöntem mg egyszer!! :D
2011. dec. 10. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem spray-vel érzéstelenítték
2011. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ésaz is jó volt ugye?
2011. dec. 10. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Én hétfőn csináltattam Miskolcon a plázában Csigáéknál. 6000 forint volt a szúrás piercinggel együtt, és még az is benne van, hogy egy hónap múlva kicserélik rövidebbre a szárat. Ajánlom, hogy náluk csináltasd, mert ők a legjobbak itt:) A vulkán közelébe se menj, nagyon szépen kérlek!!

Mellesleg a szúrásról

Annyi volt az egész, bementem, elmagyarázta mi fog történni, mennyibe kerül stb. Aztán mondta, hogy menjek öblítsem ki a mosdónál a szám, majd leültem a székbe. Be volt csukva a szemem, mert nem akartam látni a tűt:D Kb fél perc volt az egész, megnézte hol vannak az erek, megfogta és már át is volt szúrva. Betekerte a tetejét és kész is:) Egyáltalán nem fájt a szúrás, azt jobban éreztem, hogy szorítja a csipesszel a nyelvem, hogy ne húzzam vissza. Utána még egy öblögetés és vége. Nagyon féltem az egésztől, aztán meg csak néztem, hogy ennyi volt?:D Figyelmes volt aki csinálta, megkérdezte utána, hogy minden rendben van-e, nem szédülök, nem fáj stb. Aznap nem is fáj egy kicsit sem, tegnap feldagadt kb a kétszeresére, öblögettem rendesen phlogosollal, jeget szopogattam ilyesmik. Ma már kezd lohadni is. :)


szóval szerintem mindenképp hozzájuk menj, nem tudom, hogy kérnek-e szülői engedélyt, de a biztonság kedvéért vigyél egyet:) már ha tudják a szüleid:D


remélem segítettem:P 18L

2011. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah annyit elfelejtettem írni, hogy nem érzésteleníti, de fölösleges is, jobban jársz, ha úgy szúrja át, mert miután elmúlik az érzéstelenítő fura lenne:) meg egyáltalán nem is fáj az a pár másodperc:P
2011. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!