Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy Swarovski kristályos...

Ashes2Ashes kérdése:

Van egy Swarovski kristályos fülbevalóm. Ha lefestem átlátszó, színtelen körömlakkal azért, hogy ne hulljanak ki belőle a kövek, azzal kárt teszek az ékszerben?

Figyelt kérdés
Már kiesett az egyik kő belőle, jelenleg éppen ékszerésznél van, aki rak bele garanciálisan egy újat. Tőle kaptam azt a tanácsot, hogy fessem be a fülbevalót színtelen, átlátszó körömlakkal, az majd egyben tartja, nem engedi kiesni a köveket belőle. De nem veszik-e el tőle az ékszer fénye, nem lesz baja ettől a fülbevalónak?
2011. dec. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de fénye sem olyan, mint volt.
2011. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ne a felületét fesd be a körömlakkal, csak egy picikét kell oda kenni, ahol a kő a foglalattal érintkezik. Ha ezt két oldalon megcsinálod, az már tartja a követ, de a kő felülete érintetlen marad.


Pedro

2011. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem abszolút, semmi a fénye is megmarad!
2011. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Az eredeti Swarit márkaboltban garancia ellenében bárhol kicserélik, ha kiesik egy kő.

Ami ilyen utánzat, azt meg nem hívják swarovskinak.

2011. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja az ég világon. én a fülbevalóm és a gyűrűm is átkentem és ugyanúgy csillog
2011. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2011-12-11 20:16!


Érdekes...párom eredeti Swarovskit vett (Budapest Árkádban található ékszerüzletükben)és nekem is kipotyogtak a kövek sorra...

Én bementem kicseréltetni és elküldtek a búsba a garanciámmal (2 hónap se telt el a vásárlástól számítva), azt mondták hogy én biztos vízbe dobtam, abba fürdök, abba alszom, és nem fogják kicserélni...

Egyrészt: milyen ékszer az amit 20.000ért vesznek és nem érheti víz mert kiesnek a kövek?

Másrészt: honnan veszi ő azt hogy én abban fürdöm, alszom, eszem?

Elkérik a több tízezreket aztán a garanciát meg cseszhetjük...


20l

2012. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!