Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet kapni olyan smink...

Lehet kapni olyan smink szettet amiben sok színű szemceruzák vannak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla(attól még lehet!:), de szerintem jobb egyesével beszerezni őket, mert minden márkának különböző színűek a feketéi, barnái, zöldjei, kékjei, szürkéi.. más állagúak, tartósságúak... és emellett nem biztos, hogy előre összeállított ceruza készletben minden árnyalat jól fog állni, és ki tudod használni mindet.

Lehet, hogy anyagilag jól járnál, de ez lenne az egyetlen előnye...:(

2011. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) ömm most melyik színek mennek a legjobban?
2011. dec. 12. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Általába azok a színek mindig mennek, amik jól állnak az arcod színeihez!:) Nem mindegy mondjuk hogy egy kék ceruzánál milyen árnyalatot veszel, lehet pl. kék, azon belül is a türkizkéknek is több fajtája, ezt ott helyben tudod csekkolni, hogy melyik, az amelyik megy a szemedhez!:) De pl. a barna is olyan, hogy valamelyik egészen sötét barna, valamelyik vörösesebb, melegebb árnyalatú, valamelyik szürkésebb... nem biztos, hogy mindegyik jól áll.

Ha nem nagyon vannak még szemceruzáid, akkor alapkészletnek jó ha beszerzel egy fekete-feketét, ami koromfekete: ha több fajtát egymás mellé húzol a kezedre látni fogod a különbségeket; szerintem egy hidegebb barnát-attól függ milyenek a színeid, esetleg egy-egy tetszőleges színűt kéket-zöldet, ezeknek is nagyon sok árnyalatuk van, és plusszba ha nagyobbítani szeretnéd optikailag a szemedet, akkor egy puhább fehéret.

A ceruzák eldolgozhatóságát és 'maszatolódási fokát' is a karodra húzott vonalak egyszeri finom eltörlésével is csekkolni tudod!:)

2011. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*'kezedre' húzott vonalak egyszeri...
2011. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ömm nagyon fehér bőröm van, szőke hajam és szürkéskék szemem.
2011. dec. 13. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, miközben írtam neked tegnap a választ, ez ugrott be :'Ha ez a csajszi egy világos szőke, kék szemű nagyon világos bőrű típus, akkor a kukába dobhatja a jószándékú tanácsaim..!":( :)

Általába jók a megérzéseim, de azért szoktam tévedni!:)

Akkor szerintem, egy középbarna hideg színű ceruzád jó ha van, egy 'fakó' sötétebb kék(-szóval aminek nem olyan erős a színe egy húzással, de fokozható több húzással), szerintem egy szürkét(nem feketébe hajló szürkét, és nem is ezüst szürkét) is simán beszerezhetsz!:)

A feketét akkor úgy ahogy van, szerintem kizárhatod..:(

A fehéret pedig értelemszerűen, ha kicsi a szemed, akkor azzal tudod az alsó vízvonal kihúzásával nagyobbítani!:)

Egyébként szemceruzákat akarsz venni?? (márhogy itt tanácsolgatok színeket.. de végül is a kérdés az a szemcerka-szettre vonatkozik..??:)

2011. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, szemceruzákat és köszi a tanácsokat :) még annyi, hogy ilyeneket lehet kapni DM-be?
2011. dec. 13. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze!! Pl.:a Rimmelnek is pont most néztem, hogy szép színű és jó ceruzái vannak, a S-he cerkák szerintem nem túl jók, elég kemények és színtelenek, valamelyik meg nagyon puha; ha van nálatok pl. Alverde, akkor azokat is megnézheted, elég jó árban is vannak, szerintem jó minőségűek, tartósak és csak természetes összetevői vannak!:), szerintem az Essence ceruzák sem rosszak, de elég változóak.. Most hirtelen az 'M' betűsek ceruzái nem is ugranak be,(Manhattan,Maybelline, Max Factor..)valószínűleg mert mind M-betűs, és csak a helyszínen tudom, hogy melyik melyik volt, de azokban is változó, no és ezeknél persze már pénztárcafüggő is, hogy mennyit szánsz egy-egy ceruzára...:)
2011. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet, hogy ha megnézel egy színeiben hasonló hírességet, akkor találsz megfelelő ceruzát, attól függ hogy milyen szemeket szeretnél!:) Lehet, hogy pont a melegebb árnyalatok is jól állnak egy egy színből, + ezek a képek alapján pedig mégiscsak jó lesz egy fekete!:)

Ez egy melegebb barna, egészen lilába hajló: [link]

Ez egy arany barnás, zöldesbe hajló: [link]

Ezek szürkés-kékesek: [link]

[link]

Ezek pedig a buliba a feketék: [link]

[link]

+ 1 fekete kontúrral: [link]

2011. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!