Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam?

Hogyan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
Hosszu sotet barna hajam van,nem tul sotet borom,kekes zodles szemek,es nagy szemeim vannak.
2011. dec. 12. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

én ugyan ilyen vagyok :) a szememre barna, bézs, fekete, barack színt használok, tust a felső pillák tövébe, aspirált. pirosító barack vagy sötétebb színben. na meg alapozó és korrektor :) rúzst, szájfényt nem igazán használok, szeretem a szám színét, plusz ilyenkor inkább ajakápolózok.

19L

2011. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ruzst ensem szoktam hasznalni,foleg nem pirosat vagy valami sotetet,aztszeretem ha natur a szam szine,tust meg enis hasznalom,kihuzva ,olyan faraos:))
2011. dec. 13. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

legszebben szerintem a szemeidet tusvonallal de csak felül(!) lehet kiemelni alulra meg felülre szempillaspirál :)

egy kis szájfény és bájos hatást érsz el vele

2011. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak fent szoktam tusvonallal kihuzni,ugy hallottam h ha lent fent kivan huzva oregit,
2011. dec. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!