Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi? Ezt nem értem! (körömlakkk

Mi? Ezt nem értem! (körömlakkk

Figyelt kérdés
Az osztályomból a lányok közül csak 2-en nem rágjuk a körmünket.A többiek igen.Az nem elég hogy rágják hanem rárakják a körömlakkot(rikító színű) és vele együtt rágják.Nekem néha ki van lakkozva a körmön és 1-2 hét után lepattog nekik meg fél nap alatt.Nem ez a baj hanem hogy engem meg barátnőmet csúfolnak érte.Pl:-Chh már megint lekapartad.Minek ha nem is tudsz vele bánni?És idegesít,tövig rágott "csíkozott"körmükkel menjenek a ...-ba!
2011. dec. 13. 15:16
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
69%
irigylem a problémáid
2011. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Komoly gond. Szerintem egyáltalán ne lakkozd, tanulj inkább!
2011. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
lehet hogy irigyek a körmeidre...hány éves vagy??..nálunk is ez van..bár én csak ritkán festem..inkább átlátszó lakkot használok 13l :))
2011. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok,de csak néha(sulidisco,mozizás,vagy találkozóra szoktam csak festeni.Amúgy nincs rajta lakk
2011. dec. 13. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú... :D

Amúgy meg a lepattogott körömlakk mindenhogy igénytelen. Tehát lényegében igazuk van. De neked is, mert a lerágott köröm is ocsmány állat.

Viszont ilyeneken inkább ne húzd fel magad, ha egy ekkora problémát így reagálsz le, mi lesz a komoly gondokkal? :D

2011. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én kiskoromban rágtam,de már nem.

nekem általában mindig bevan festve.

2011. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!