Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik ez a smink a szememhez?...

Illik ez a smink a szememhez? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem szoktam magam sminkelni, sokan mondták hogy próbáljam meg erősebben kihúzni alul a szemem, mert kiemeli a szép kék színét.Hát nem tudom


Ilyen ha csak egy pici szemceruza van alul


[link]


Ezt pedig most alkottam


[link]


2011. dec. 14. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem az első változat jobban tetszik


21N

2011. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Én még annyit tennék, hogy egy fültisztító pálcikával (vagy bármi ilyesmivel) jobban elmosnám az éles kontúrt (nem le, hanem oldalirányban), meg hogyha a szemnek ilyen határozott a vonala, a szemöldök nem maradhat "üresen", tehát porfestékkel és/vagy ceruzával óvatosan megerősíteném.
2011. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A második nagyon erőltetett,az első százszor jobb.
2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A második sokkal jobb! Én még megrajzolnám kicsit a szemöldököt is és még cicásabbra húznám ki a szemem, tehát húzd tovább bátran azt a vonalat! Arra vigyázz, hogy felfelé ívelő legyen, ne pedig lefelé, mert ha lefelé megy akkor szomorkás benyomást kelt!
2011. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát a második egy buliba elmegy éppen, de semmiképp nem ajánlom.

Erőltetett. Az első sokkal szebb, kiemeli a szemed az is, mégis természetesebb hatása van. Hétköznapra bőven elég.

Kék szemhez inkább szürke megy amúgy, feketével nagyon mesterkélt, és számító lesz a tekintet.

2011. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a második! Tényleg szépek a szemeid, szeretem ha kiemeli ezt egy lány.

22/F

2011. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő jó, rohadtul szép szemeid vannak! 14L
2011. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 14. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
sztem is sokkal szebb a 2., bár attól is függ h hány éves vagy?
2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17. :)
2011. dec. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!