Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kenhetek sima színes körömlakk...

Kenhetek sima színes körömlakkot színtelen gél lakk alá? Lesz baja az uv lámpától?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén megvallva nem igen értek a témához, de szerintem ez így két nap alatt le fog pattogni.

Gél lakknál is fel kell bolyhozni a körmöt, hogy jobban megtapadjon rajta, akkor szerintem a lakkon nem lesz tartós. :S

Elvileg baja nem lesz a lakknak amúgy. :D

De majd biztos jön egy okosabb ember. :D

2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem tehetsz, mivel a lakk teljes száradását meg kellene várni, mielőtt rámész a második réteggel, és ha egy kicsit is értesz hozzá, akkor tudod, hogy a lakk teljes száradása több óra.
2011. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Kenni kenhetsz, de semmi értelme, mivel nem tud a géllakk mihez tapadni, és ne fog jönni. Fordítva már okés, de így teljesen felesleges kipróbálnod. De miért vannak neked ilyen dolgaid, amikor nem is tudod őket használni?
2011. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%

utolsónak...

nem egészen, mert nekem már 4 napja van rajta így, sima lakkal,és tetején zselével.

és nem semmittevő vagyok, hogy nemér hozzá semmi, mert suliba járok, és itthon házimunkát is csinálok délután...

nem tudom, lehet másnak lejön, de nekem bírja.. :)

2012. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lina:::_ válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom kinek , hogy vált be . de nekem tökéletesen bevállt ez a módszer . története , hogy elfogyott a szép színes géllakkom vagy nem találtam olyan színűt mint amilyen kellett volna már nem emlékszem , és sima körömlakkra kentem átlátszó géllakkot. Igen , azt mondjuk tudom hogy a körömlakk száradási ideje több óra , de 1 óra után felkenheted , viszont ha vársz esetleg egy teljes napot akkor még tartósabb lesz a hatás . (tesztelve) egyébként az essence-nek vannak otthoni géllakkozás termékei és azok is így működnek , szóval alaplakk , körömlakk , géllak(zselé ) remélem segíthettem
2015. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!