Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercingek most a...

Melyik piercingek most a "menőek"?

Figyelt kérdés
Már megvan, milyeneket szeretnék, csak kiváncsi vagyok, mit mond a külső szemlélő.
2011. dec. 15. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne divatból csináltass piercinget.
2011. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondtam ,m evan milyet szeretnék, csak kivi vagyok.
2011. dec. 15. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mindig a köldök, az ajak és az orr piercingek a leggyakoribbak, de most egyre többen csináltatnak fülpiercinget.
2011. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem a monroe piercing a legfelkapottabb.
2011. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, manapság már nem olyan divatos a pc, mint pár éve. A Monroe még nagyon tartja magát, de szerintem a legtöbb viselőjének elég közönséges külsőt kölcsönöz.

Személy szerint a helix a kedvencem, mert elég diszkrét, nem túl extrém.

2011. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye, Patrícia...
2011. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sry, miskolci vok, nemtom ki az a patrícia.
2011. dec. 16. 09:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen közegben és melyik nemnél. Fülben szinte már mindenkinél van minden. Pár tipikus...


Plázacicák:

köldök, nyelv, monroe


Gyúrós pasik:

szemöldök


Vasathajú nemtelen külsejű tinik:

snakebite, tágító


Punkok, Hcsek:

tágító, septum, cheek, industrial


Goth, metálos, rocker:

nostril, bridge, labret, ajak középen

2011. dec. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a helix szerintem is jó. nekem az van és imádom:) fülpiercingek közül még a tragus most a nagy divat;)

de a köldök piercingek és az orrpiercigek is nagyon felkapottak.:))

14L

2012. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyik felsorolt csoportba sem illek, dolgozó felnőtt nő vagyok, se nem rocker, se nem punk, se nem plázacica, se nem azonosíthatatlan nemű kiskamasz.


Egyszer csak beugrott valami fülbevaló cserélés közben, hogy milyen jó lenne, ha a nagy fülbevaló gyűjteményemet jobban kamatoztathatnám, és lenne még az eredeti egy-egy lyuk fölött 2-2.

megcsináltattam, tetszett, hogy annyi féle variációt tudok létrehozni a fülbevalókkal, amennyit akarok.


Eltelt egy kis idő, elkezdett érdekelni, milyen lehet a porcba szúratni. Oda is mennyi szép ékszert lehet tenni.

És csináltattam egy helixet. Majd egy tragust, és most abbahagytam, de ha újra elkap a gépszíj, folytatom.


Munkatársaim szerint ez már nem divat, max. a kamaszoknál, de már ott is más a menő.


Nem tudom, bevallom, ez a szempont nem is érdekelt. Sőt, legtöbbször a hosszú hajam is le van engedve, eltakarja a fülem, úgyhogy néha csak arra van, hogy én nézegessem. :)

2012. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!