Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi baja a fülemnek? Mit...

Mi baja a fülemnek? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A fültágítóm alá nőtt egy nagyobb csomó, mint valami kialakulóban lévő pattanás, ha megnyomom ugyanúgy fáj... stb. kiszedtem a nagyobb tágítót és beleraktam egy kisebbet, így a fájdalom csökkent, ha valami hozzáért. Viszont már kívülről is látszik, hogy ott van egy csomó, mint egy vízhólyag, olyan, csak épp nem vízhólyag... A másik fülemen is van ilyen, a fülbevalóim között. De az pici, 1mm átmérőjű lehet(több hónapja ott van), ez viszont nagyon nagy. Ha valaki tudja mi ez, vagy volt ilyen problémája, kérem írjon. Köszönöm.
2011. dec. 16. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem vérhólyag volt a fülemen miután kilőtték. Fájt, majd véletlenük kiszakadt, kijött belőle a vér és minden rendbe jött. Igaz én utánna kivettem belőle a fülbevalót, javaslom te is vedd ki. ( Ha már nagyobb gondolom nem forr vagy szűkül össze hamar, de nem tudom nem értek hozzá)
2011. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt,mi előtt kilőtték a fülemet. Egyszer kb 2órán át nyomkodtam,de nem történt semmi csak nagyobbra nőtt. Másnap haza jöttem suliból hátulról úgymond megnyomtam,és kijött belőle ilyen genny féleség.:SS gyengén volt undorító. de azóta nem fáj,és ott nincs semmi.
2011. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!