Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mennyire "fogyó...

Lányok! Mennyire "fogyó eszköz" a szemhéjpúder, a szemceruza és a spirál?

Figyelt kérdés
Van egy UNE márkájú ajándékcsomag, amit kinéztem a barátnőmnek, ilyen dolgokat tartalmaz. Tudom, hogy ennek a márkának örülne. Szóval ha most épp mindenből van készleten most neki, akkor is lecserélné belátható időn belül ugye? Remélem értitek a problémám :) (Pl ha nekem borotvát venne, az annyira nem lenne jó ötlet, mivel van egy egyhónapos borotvám, és annak bőven elég a pengéjét cserélni egyelőre)
2011. dec. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg nyugodtan :)

a spirál kb 3 hónapig használatos, a szemceruza meg a szemhéjpúder már nem annyira fogyó eszköz - viszont azokból meg mindig jó, ha van több is

szóval ha tudod, hogy ennek a márkának örülne, akkor nyugodtan megveheted!

2011. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet:)

Spirál mindig jól jön,mert azt kb 3 hónapig érdemes csak használni(utána kifogy,beszárad stb)

Szemceruza,szemhéjpúder meg a színek miatt jól jön,és az nem annyira fogyóeszköz:)


Nálam inkább az alapozó és a spirál fogy el hamar:)

2011. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bnőmnek a púder, spirál kb 3-4hét alatt elfogy, nekem a spirál majdnem 1 évig is bírja, mert csak azért teszek fel hogy ne legyen a szempillám púderes:) A szemceruzát viszont 1-2hónap alatt "elfogyasztom":D
2011. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát egyéni dolog. :D

A spirál fogjuk rá fogyóeszköz, bár nekem is van, amit egy éve használok és semmi baja. :D De előbb-utóbb elfogy.

Szemceruza és szemhéjpúder igazából évekig elég :D De ezekből ugye többféle színt használ az ember, szóval plusz néhány darab biztos elfér. :D

Vedd meg nyugodtan. :D

2011. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a spirál, a szemhély púder ami nagyon szokott fogyni, meg a szályfény, ajak ápoló.


a szemceruza sokáig kitart.


az arcpír még az ami fogy de nem olyan gyorsan!!

2011. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!